WANT TO STUDY AT LLU?

en student.JPG

Latvijas Lauksaimniecības universitātes fakultātes

 

Atvērto durvju dienā jaunieši pārliecinās par studijām LLU

LLU Atvērto durvju dienā Studentu galvaspilsētā Jelgavā pēdējo klašu vidusskolēni visvairāk vēlējās uzzināt par studiju vidi, valsts finansētajām studiju vietām, kā arī plašo sporta un kultūras piedāvājumu kā universitātē, tā pilsētā.
Foto: Gita Ogņeva

Reflektanti lielāko interesi izrādīja par studiju virzieniem, kas apgūstami tikai LLU – mežsaimniecību, veterinārmedicīnu, pārtikas zinībām, lauksaimniecību un ainavu arhitektūru –, taču tik pat lielu daļu uzrunāja LLU piedāvājums apgūt inženierzinātnes, pedagoģiju, ekonomiku un sociālās zinātnes.

"Liela daļa jauniešu vidusskolā vēl nav izvēlējušies, ko darīt nākotnē, un 12.klasē viņi ir sarežģītas izvēles priekšā. Reflektanti testos apzināja savas prasmes un intereses, tās salāgojot ar atbilstošāko studiju virzienu un programmu," norāda LLU Sabiedrisko attiecību daļas vadītājs Guntars Deičmans.

Tāpat novērtēta iespēja uzdot jautājumus zinošākajiem ekspertiem – pašiem LLU studentiem –, noskaidrojot visu par brīvā laika pavadīšanas, atpūtas un izklaides iespējām universitātē un Studentu pilsētā, būtiskākajām atšķirībām starp studiju programmām, cik labām sekmēm ir jābūt lai "tiktu budžetā", neaizmirstot iegūt arī studentu vērtējumu par mitināšanos un sadzīves apstākļiem LLU dienesta viesnīcās.

Jaunieši augsti novērtējuši un izmantojuši izdevību, sekmīgi nokārtojot PTF un LIF organizētos pārbaudījumus, jau pirms uzņemšanas sākuma iegūt tiesības studēt 21 valsts finansētā studiju vietā. Konkursa rezultāti tiks paziņoti tuvākajās dienās!

Dienas garumā interesentiem bija iespējams iepazīties ar studiju vidi Jelgavas pilī un citās LLU fakultātes, klātienē apskatot auditorijas, laboratorijas, LLU Fundamentālo bibliotēku, kā arī dienesta viesnīcas un Sporta namu. Savukārt ekskursijās pa Jelgavas pili reflektanti iepazina šīs ēkas 274 gadu seno vēsturi un LLU vēsturisko nozīmi Latvijas inteliģences kaldināšanā.

LLU līdz uzņemšanas sākšanai paredzējusi rīkot vēl divus Atvērto durvju pasākumus – 13.jūnijā norisināsies "Topošo maģistrantu diena", savukārt 28.jūnijā Jelgavas pils pagalmā un parkā reflektanti aicināti uz "Atvērto durvju dienas svētkiem".

Piebilstams, ka LLU Sabiedrisko attiecību daļa individuāliem interesentiem un grupām piedāvā organizētā ekskursijā apmeklēt universitāti un fakultātes, uzzināt studentu redzējumu un pie karjeras konsultanta noskaidrot savu nākotnes profesiju arī pirms un pēc atvērto durvju pasākumiem. Plašāk par iespējām apmeklēt LLU citā laikā lūdzam interesēties, sūtot e-pastu uz adresi informacijae-pasta adresellu.lv!

Ilvija Melne
Publicēts: 13.04.2012 18:04Komentē šo rakstu
 Ienākt ar: draugiem.lvKomentēt izmantojot Twitter
*Komentārs
Publicējot komentāru Jūs piekrītat noteikumiem
* - obligāti aizpildāmie lauki