LLU suvenīri

APTAUJA LASĪTĀJIEM

aptauja par portalu.JPG

LLU 21.Universiādē uzvar PTF un MF

Ar vieglatlētikas sacensībām Zemgales Olimpiskajā centrā noslēgusies LLU 21.Universiāde, kurā kopvērtējumā uzvaras laurus plūca Pārtikas tehnoloģijas fakultātes (PTF) studentes un Meža fakultātes (MF) studenti.

LLU 21.Universiādē studējošie studiju gada garumā sacentās 12 sporta veidos: šahā, volejbolā, galda tenisā, peldēšanā, basketbolā, badmintonā, brīvajā cīņā, minifutbolā, florbolā, svaru bumbas celšanā, šaušanā un vieglatlētikā.

Sieviešu konkurencē uzvarējusī PTF komanda, nepiedaloties vien brīvajā cīņā un svaru bumbas celšanā, kopvērtējumā izcīnījusi 62 punktus. Studentes basketbola un badmintona sacensībās kāpa uz augstākā goda pjedestāla pakāpiena, bet vēl piecas reizes ieņēma kādu no zemākajiem trijnieka pakāpieniem.

Otro vietu ar 59 punktiem ieņēma Lauku inženieru fakultātes (LIF) studentes, bet trešās ar 55 punktiem – Ekonomikas fakultātes pārstāves.

Vīru konkurencē MF ieguva 85 punktus. Sportisti palika nepārspēti vien badmintonā un šaušanā, taču sešas otrās un viena trešā vieta ļāva saglabāt pārsvaru pār tuvākajiem sekotājiem.

Divus punktus mazāk ieguva Tehniskās fakultātes studenti. Šī bija vienīgā komanda, kas spēkus izmēģināja pilnīgi visās Universiādes disciplīnās. Savukārt trešo vietu izcīnījusi LIF komanda.