WANT TO STUDY AT LLU?

en student.JPG

Latvijas Lauksaimniecības universitātes fakultātes

 

JDK "Skalbe" izcīna trešo vietu "Ziemassvētku kausā"

Jau par tradīciju kļuvusi LLU jauniešu deju kolektīva (JDK) "Skalbe" piedalīšanās deju kolektīvu konkursā "Ziemassvētku kauss" Bauskā. Šogad dejotāji ieguvuši godpilno trešo vietu.
Foto: no LLU arhīva

Konkursā varēja piedalīties jebkurš jauniešu deju kolektīvs, kurš nav tautas deju ansamblis un bija sagatavojis vienu no divām obligātajām dejām – "Šķērsu dienu saule tek" (J.Ērgļa horeogrāfija, tautas mūzika I.Reiznieces apdarē) vai "Ko man dosi Liela diena" (A.Melnalksnes horeogrāfija, tautas mūzika D.Liepas apdarē) un divas dejas pēc savas izvēles.

"Ziemassvētku kauss" notika divās kārtās – deju programmas un sporta sacensību kārtā. Konkursa uzvarētāji tika noteikti summējot abu kārtu rezultātus. "Skalbe" deju programmas daļā dejoja dejas "Šķērsu dienu saule tek", "Trejdeviņi Tēvu zemē" (G.Baumaņa horeogrāfija, tautas mūzika J.Vaivoda apdarē) un "Ai, zaļā birztaliņa (T.Ludboržas horeogrāfija, tautas mūzika grupas "Laiksne" apdarē)", izcīnot šajā konkursa daļā pirmo vietu.

Diemžēl sporta sacensībās tika labi neveicās. Tajās bija jāparāda sava veiklība piepūšamājā šķēršļu joslā, precizitāte šautriņu mešānā, florbola soda metienos, kā arī saliedētība lekšanā ar lecamauklu un iešana lielās slēpēs.

Summējot panākumus gan dejošanā, gan sporta aktivitātēs, "Skalbe" 28 deju kolektīvu konkurencē ierindojās augstajā trešajā vietā. Kā saka paši "skalbēnieši": "Tomēr esam dejotāji, ne sportotāji, tāpēc deju programmas rezultāti mūs īpaši iepriecinaja, ņemot vērā to, ka šī ir Dziesmu un Deju svētku sezona."

Šogad JDK "Skalbe" dejotāji ir iesnieguši projektu sociālā tīkla "Draugiem" labdarības projektā "LabieDarbi", lai iegādātos jaunus tautastērpus priekšnesumiem, tāpēc dejotāji lūdz studiju biedru un visas universitātes atbalstu sapņa piepildīšanai – jaunu tautastērpu iegādei!

Balsot iespējams gan portālā "LabieDarbi.lv", gan sociālajā tīklā "Draugiem.lv". Balsošana ir bez maksas, un tā norisināsies līdz 30.decembrim. Dejotāji saka lielu paldies visiem, kas ar savu balsi jau atbalstījuši "Skalbes" projektu!

Sagatavoja JDK "Skalbe" vadītāja Liene Liniņa.

Ilvija Melne
Publicēts: 13.12.2012 09:42


Komentāri

1. Maruta 13.12.2012 23:12 +4 (80)  
lai veicas arī skatē

Komentē šo rakstu
 Ienākt ar: draugiem.lvKomentēt izmantojot Twitter
*Komentārs
Publicējot komentāru Jūs piekrītat noteikumiem
* - obligāti aizpildāmie lauki