Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums SIA "Lāči"
Vakance Konditors / konditora palīgs
Kontaktinformācija 27879648
Kur sūtīt CV personals@laci.lv
Aktuāli līdz 2017-05-04

Ceptuve “Lāči”  jau 20 gadus Latvijas pircējiem piedāvā augstākās kvalitātes maizi, kura atšķiras no pārējām ar savām izcilajām garšas īpašībām un augsto uzturvērtību. Meklējam KONDITORU / KONDITORA PALĪGU, kas vēlētos iepriecināt mūsu pircējus ar konditorejas meistardarbiem:

Pienākumi:

  • Veikt izmantojamo izejvielu pirmapstrādi;
  • Piedalīties ikdienas konditorejas izstrādājumu (tortes, kūkas, kēksi, smalkmaizītes, kliņģeri, cepumi u.c.) pagatavošanā;
  • Strādāt pēc jau izstrādātām receptēm;
  • Uzraudzīt cepšanu un izstrādājumu tapšanas procesu un kontrolēt, lai rezultāts būtu kvalitatīvs;
  • Kontrolēt izejvielu uzglabāšanas termiņus.

Prasības:

  • Derīgas personas sanitārā grāmatiņa;
  • Vēlme strādāt un apgūt jaunas iemaņas;
  • Godprātīga attieksme pret darbu;
  • Pozitīva attieksme pret darbu un kolēģiem.

Mēs piedāvājam:

  • Darbu atpazīstamā un latviskā uzņēmumā;
  • Elastīgu darba grafiku (maiņās) no 6:30-18:30/ 18:30-6:30;
  • Konkurētspējīgu atalgojumu un uz rezultātiem balstītu prēmiju sistēmu;
  • Sociālās garantijas;
  • Profesionālās izaugsmes iespējas;
  • Apmācību;
  • Īpaši izdevīgu iepirkšanos tirdzniecības tīklā;
  • Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;
  • Transportu no Saldus un Jelgavas līdz ceptuvei “Lāči” un atpakaļ;
  • Nakšņošanas iespējas.

Gaidīsim Jūsu CV uz e-pastu: personals@laci.lv

Darba vieta: SIA “Lāči”, Reģ.Nr.40101006613, Rīgas-Liepājas šosejas 12.km., „Benūžu Skauģi”, Babītes pagasts, Babītes novads, LV-2107

Papildus informācija Tālrunis: +371 66047555, 27879648 – Kristīne Krompāne, Personāla daļas vadītāja

E-pasts: personals@laci.lv www.laci.lv