Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums NORD AGRI SIA
Vakance TIRDZNIECĪBAS MENEDŽERIS
Kontaktinformācija info@nordagri.com
Kur sūtīt CV info@nordagri.com
Aktuāli līdz 2017-08-24
Apraksts

NORD AGRI SIA

Viens no vadošajiem kūdras tirdzniecības uzņēmumiem Latvijā, aicina pievienoties savai komandai.

Uz augstu pārdošanas rezultātu orientētu

TIRDZNIECĪBAS MENEDŽERI

Darba pienākumi:

  • Jaunu klientu piesaiste (B2B), darbs ar esošajiem klientiem un ilgtermiņa attiecību nodrošināšana;
  • Operatīva informācijas aprites koordinēšana
  • Pasūtījumu pieņemšana un to izpildes kontrole
  • Preces pavadošo dokumentu noformēšana

Prasības kandidātiem/-ēm:

  • Pieredze aktīvajā pārdošanā;
  • Var būt pēdēja kursa students
  • Orientēts uz klientu un rezultātu, labas saskarsmes spējas
  • Operativitāte un precizitāte darbu izpildē
  • Prasme sadarboties un vēlme strādāt komandā
  • Spēja efektīvi plānot un organizēt savu darbu
  • Augstākā izglītība (vēlams uzņēmējdarbības jomā) vai Pēdēja Kursa students
  • Teicamas angļu, latviešu un krievu valodu zināšanas.
  • Teicamas iemaņas darbā ar datoru (MS Office, Internet, MS Outlook)

Mēs piedāvājam:

  • Apmācību darba vietā, kas nepieciešama darba pienākumu veikšanai
  • Izaugsmes iespējas
  • Darbu stabilā uzņēmumā
  • Konkurētspējīgu atalgojumu
  • Patīkamu darba vidi jaunā birojā Tērbatas ielā 74A