Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums Scandagra Latvia
Vakance Tirdzniecības asistents/-e Vidzemes reģionā
Kontaktinformācija 25636799
Kur sūtīt CV darbs@scandagra.lv
Aktuāli līdz 2017-12-10

SIA "Scandagra Latvia" aicina pievienoties savai komandai TIRDZNIECĪBAS ASISTENTU/-I VIDZEMES REĢIONĀ darbam uz noteiktu laiku

“Scandagra Latvia” ir Scandagra grupas uzņēmums, kurš Latvijā darbojas kopš 2009. gada. Uzņēmuma darbības joma ir lauksaimniecības produkcijas tirdzniecība augkopības un lopkopības nozaru saimniecībām, minerālmēslu, augu aizsardzības līdzekļu, sēklas materiālu, kaļķojamo materiālu tirdzniecība, kā arī graudaugu un rapša iepirkšana un pārdošana.

Uzņēmuma nozare ir viena no būtiskākajām Latvijas ekonomikas tautsaimniecības nozarēm ar plašu nākotnes perspektīvu. Uzņēmumam paplašinoties, vēlamies dalīties savā pieredzē, kopā augt un attīstīties.

Mēs piedāvājam:

• Darbu augošā, starptautiskā uzņēmumā vienā komandā ar uzņēmuma kompetentākajiem speciālistiem

• Labu darba vidi, draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu

• Visus darbam nepieciešamos līdzekļus

• Konkurētspējīgu atalgojumu un sociālās garantijas

• Profesionālās attīstības un izaugsmes iespējas

• Darba vietu Valmierā

Galvenie pienākumi:

•Veikt preču pārdošanas un produkcijas iepirkšanas līgumu, grāmatvedības dokumentu un citu ar preču tirdzniecību un iepirkumiem saistīto dokumentu saņemšanu un uzskaiti

•Izrakstīt preču pavadzīmes, ievadīt preču pasūtījumus un rēķinus MS Axapta sistēmā

•Sazināties ar klientiem un darījuma partneriem par preču piegādēm, rēķiniem un citiem ar preču tirdzniecību un iepirkumiem saistītiem jautājumiem

•Veikt preču noliktavas uzskaiti MS Axapta sistēmā

•Sagatavot produktu grupas vadībai nepieciešamo tirdzniecības informāciju un dokumentus

•Organizēt reģionālā biroja darbu un veikt biroja lietvedību

Galvenās prasības:

•Vidējā profesionālā vai augstākā izglītība

•Izpratne par tirdzniecības procesiem

•Zināšanas un prasme strādāt ar klientu datu bāzi un grāmatvedības uzskaites sistēmām

•Vēlamas zināšanas lietvedībā un grāmatvedībā

•Augsta atbildības sajūta un precizitāte

•Teicamas komunikācijas, sadarbības un klientu apkalpošanas prasmes

•Prasme patstāvīgi plānot savu laiku un iekļauties noteiktajos termiņos

•Teicamas prasmes darbā ar datoru (MS Office)

Ja vēlies pievienoties veiksmīgai uz rezultātu orientētai profesionāļu komandai, sūti mums savu CV un pieteikuma vēstuli uz darbs@scandagra.lv līdz 2017.gada 15.oktobrim. Papildus informācija pa tālruni 25636799.

Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka sazināsimies ar otrās atlases kārtas kandidātiem!