Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums LLU
Vakance viesdocents
Kontaktinformācija 29344433
Kur sūtīt CV Personāldaļu Jelgavā, Lielā iela 2
Aktuāli līdz 2018-01-25

Latvijas Lauksaimniecības universitāte (Reģ.Nr.90000041898) piedāvā darbu Docenta pienākumu izpildītājam (ai) studiju kursā Veterinārā darba organizācija (VDO) Pārtikas un vides higiēnas institūtā (uz noteiktu laiku)

Pienākumi:

· Studiju kursa VDO vadīšana VMF pamatstudiju programmā;

· vadīt un koordinēt zinātnisko darbību atbilstoši LLU misijai, mērķiem un stratēģijai;

 Prasības:

· Veterinārmedicīnas doktora zinātniskais grāds;

· izpratne par LR un ES normatīvajiem aktiem;

· izcilas zināšanas veterinārajā likumdošanā;

· spēja analītiski izvērtēt zinātniskos procesus un to rezultātus;

· augsta atbildība, uz rezultātu orientēta pieeja darbam;

· valsts valodas prasme augstākajā līmenī un angļu valodas zināšanas;

· prasme strādāt ar datorprogrammām (MS Office, MS Excel, Power Point)

· par priekšrocību tiks uzskatīta darba pieredze LR valsts pārvaldē;

 Piedāvājam:

· stabilu atalgojumu;

· labus darba apstākļus;

· iespēju pilnveidot prasmes un bagātināt savu darba pieredzi.

Darba vieta: Jelgava.

Pretendentiem jāiesniedz pieteikuma vēstule, dokumentu noraksti, kas apliecina augstāko izglītību un nepieciešamo zinātnisko grādu, dzīves un darba gājums (Curriculum Vitae), kurā norādīta arī zinātniskā, pedagoģiskā un organizatoriskā darba pieredze.

Dokumenti iesniedzami  līdz 2018.gada 25.janvārim  LLU Personāldaļā Jelgavā, Lielā ielā  2 vai sūtīt pa pastu (LV – 3001), pa e-pastu: astrida.domkina@llu.lv.

Papildus informācija pa tālruni 29344433.