Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums SIA "Livland Group"
Vakance Projektu vadītājs
Kontaktinformācija info@livland.lv
Kur sūtīt CV info@livland.lv
Aktuāli līdz 2018-07-31
Apraksts

GALVENIE PIENĀKUMI:

  • Projektu realizācija;
  • Veidot projektu darba komandu, plānot, organizēt un novērtēt darba grupas darbu;
  • Kontrolēt, koordinēt darba komandas procesus;
  • Kontaktēšanās ar klientu projekta realizācijas laikā, sagatavot atskaites par darba gaitu (gan klientam, gan vadībai);
  • Piedalīties nozares ideju, plānu un mērķu izstrādāšana un īstenošana.

PRASĪBAS:

  • Augstākā izglītība (Izglītība arhitektūras jomā, tiks uzskatīta par priekšrocību);
  • Datorprasmes (Prasmes specifiskajā programmā tiks uzskatītas par priekšrocību);
  • Vēlamas zināšanas un pieredze projektu vadīšanā (tehniskajos projektos);
  • Zināšanas arhitektūras jomā tiks uzskatītas par priekšrocību;
  • Spēja uztvert sarežģītu informāciju ātri un precīzi;
  • Spēja vadīt un motivēt personālu;
  • Lieliskas komunikāciju spējas un prasme strādāt komandā;
  • Precizitāte, analītiska domāšana;
  • Prasme patstāvīgi organizēt savu darba pienākumu izpildi, noteikt prioritātes un plānot savu un padoto darbinieku darbu;
  • Precizitāte, lojalitāte, uzticamība un augsta atbildības sajūta.

PIEDĀVĀJAM:

  • Interesantu un dinamisku darbu augošā kompānijā;
  • Labu darba kolektīvu;
  • Profesionālās izaugsmes iespējas;
  • Darba vietu Rīgas centrā.