Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums Sia Nordisk Line Senter
Vakance Ceha strādnieks/ce
Kontaktinformācija sb@nlsenter.no
Kur sūtīt CV sb@nlsenter.no
Aktuāli līdz 2018-09-02

Sia “Nordisk Line Senter” ir strauji augošs ražošanas uzņēmums, kas nodarbojas ar rūpnieciskajai zivju zvejai paredzētu zvejas rīku izgatavošanu.

Meklējat jaunu darbu vai papilddarbu?

                                                  Mēs piedāvājam lielisku iespēju!

Aicinām pievienoties ceha strādniekus/ces

                                   pilnas vai nepilnas slodzes darbam.

Pienākumi:

  • rūpnieciskās zvejas rīka – longlaina izveide:

 - āķu piesiešana

 - ēsmas uzlikšana uz āķiem

Prasības:

  • spēja veikt roku darbu ātri un kvalitatīvi;
  • pacietība ilgstoši veikt vienveidīgu darbu;
  • vēlme nopelnīt.

Piedāvājam:

  • ērtu darba laiku 8:00-17:00 vai 12:00-21:00,

( ar iespēju strādāt tikai nedēļas nogalēs);

  • atalgojumu atkarībā no padarītā darba apjoma;
  • sociālās garantijas;
  • darba vietu pašā Jelgavas centrā.

Radās interese?

 Piesakieties, sūtot sms 25684300 vai e pastu sb@nlsenter.no, lai vienotos par iespēju atnākt uz atvērto durvju dienu.