Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums Latvijas Lauksaimniecības universitāte
Vakance laboratorijas vadītājs
Kontaktinformācija Papildu informācija pa tālruni 27856742.
Kur sūtīt CV Pieteikuma vēstuli un CV (Curriculum Vitae) lūdzam sūtīt uz e-pastu astrida.domkina@llu.lv
Aktuāli līdz 2018-04-01

Latvijas Lauksaimniecības universitāte (Reģ.Nr.90000041898) piedāvā pastāvīgu darbu laboratorijas vadītājam / ai uz pilnu slodzi

Prasības pretendentiem:

  • augstākā, vidējā vai vidējā speciālā izglītība
  • precizitāte, augsta atbildības sajūta, labas sadarbības un komunikācijas prasmes

Galvenie pienākumi:

  • sagatavo telpas un iekārtas laboratorijas darbiem, līdzdarbojas studiju procesā
  • organizē un vada studiju un pētniecības darbā izmantoto iekārtu apkalpošanu

Piedāvājam:

  • stabilu atalgojumu un sociālās garantijas
  • apmācību un atsaucīgu kolēģu atbalstu
  • iespēju pilnveidot prasmes un bagātināt savu darba pieredzi