Atpakaļ pie saraksta

Prakses piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums Riga Islande Hotel
Vakance Brokastu viesmīlis / viesmīlis
Kontaktinformācija marketing@islandehotel.lv
Kur sūtīt CV marketing@islandehotel.lv
Aktuāli līdz 2018-05-30
Apraksts

Brokastu viesmīlis / Viesmīlis

Darba pienākumi:

  • Profesionāli apkalpot viesus viesnīcas restorānos (brokastis, pusdienas, vakariņas, kafijas pauzes)
  • Radīt viesiem viesmīlīgu atmosfēru
  • Pārzināt bāra un restorāna ēdienu un dzērienu kartes
  • Organizēt viesu apkalpošanas procesu atbilstoši viesnīcas specifikai

Prasības kandidātiem:

  • Augstskolas prakses līgums
  • Vēlme un prieks apkalpot viesus
  • Ļoti labas komunikācijas, organizatora un sadarbības prasmes
  • Augsta atbildības sajūta un klientu apkalpošanas standarti
  • Vēlme profesionāli pilnveidoties un orientācija uz sasniegumiem
  • Teicamas latviešu, angļu un krievu valodas zināšanas
  • Vidējā vai nepabeigta augstākā izglītība

Mēs piedāvājam:

  • Darbu saliedētā un profesionālā komandā
  • Dinamisku darba vidi, kurā svarīga ir augsta klientu apkalpošanas kultūra
  • Stabilitāti un labus darba apstākļus
  • Iespēju pēc prakses beigām noslēgt darba līgumu