Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums VAS ''Latvijas dzelzceļš''
Vakance IT Lietotāju atbalsta speciālists/-e
Kontaktinformācija Tālr.: +37167234174; +37120016353
Kur sūtīt CV vakance@ldz.lv
Aktuāli līdz 2018-03-26

Informācijas tehnoloģiju (IT) centrs  aicina darbā:  IT Lietotāju atbalsta speciālistu/-i

Galvenie amata pienākumi:

·         uzstādīt, konfigurēt, pārvietot un noņemt darba vietās biroja tehniku  (stacionārie un portatīvie datori, monitori, printeri, multifunkcionālās iekārtas, skeneri, ploteri, nepārtrauktās barošanas bloki, viedtālruņi);

·         veikt biroja tehnikas komponenšu apkopi;

·         diagnosticēt un novērst kļūmes biroja tehnikas darbībā;

·         veikt vienkāršus biroja tehnikas remontdarbus;

·         nodrošināt sistēmas pretvīrusu aizsardzību un centralizētu programmatūras un atjauninājumu izplatīšanu;

·         konsultēt datorlietotājus;

·         kontrolēt ārējo pakalpojumu sniedzēju darbu izpildi biroja tehnikas uzturēšanā.

Prasības:

·         vismaz vidējā profesionālā izglītība IT vai līdzīgā jomā, vēlama augstākā profesionālā izglītība IT jomā;

·         vēlama darba pieredze  IT jomā;

·         datorprasmes : OS Win XP, OS Win 7, MS Office - eksperta līmenis, antivīrusa Kaspersky programmatūras pamatzināšanas;

·         ļoti labas latviešu valodas prasmes,  krievu valoda  – vidējais līmenis, angļu – pamata līmenis;

·         spēja mācīties, ātri uztvert informāciju un apgūt jaunas prasmes;

·         obligāta  B kategorijas auto vadītāja apliecība.

Mēs piedāvājam:

·         stabilu atalgojumu, sociālās garantijas, veselības apdrošināšanu;

·         labus darba apstākļus un lieliskus kolēģus;

·         augstvērtīgu darba pieredzi;

·         karjeras izaugsmes iespējas un profesionālo attīstību.

CV un pieteikumu ar norādi “Lietotāju atbalsta speciālists/-e” lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakance@ldz.lv,  līdz 26.03.2018. Tālr.: +37167234174; +37120016353

Piesakoties pretendents piekrīt savu personas datu apstrādei un izmantošanai šajā un citos VAS «Latvijas dzelzceļš» personāla atlases procesos 1 gadu no dokumentu iesniegšanas brīža. Gadījumā, ja pretendents nevēlas sniegt savu piekrišanu  VAS «Latvijas dzelzceļš» turpmākai savu personas datu apstrādei šādam mērķim, lūdzu norādīt to pieteikumā.