Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums Latvijas Lauksaimniecības universitāte
Vakance Projektu administrators
Kontaktinformācija zane.vitolina@llu.lv
Kur sūtīt CV zane.vitolina@llu.lv
Aktuāli līdz 2018-03-23
Apraksts

Prasības pretendentiem:

  • Augstākā izglītība;
  • Vēlama pieredze projektu administrēšanā vai īstenošanā;
  • Izpratne par lietvedību, finanšu plānošanu un kontroli;
  • Angļu valodas zināšanas;
  • Vēlme mācīties un iegūt jaunas zināšanas un prasmes;
  • Atbildības sajūta un precizitāte.

Piedāvājam:

  • Konkurētspējīgu atalgojumu atbilstoši paveiktajam;
  • Karjeras izaugsmes iespējas;
  • Iespēju strādāt vienā no Latvijas vadošajām augstskolās dzīvības zinātņu jomā;

Pienākumi:

  • Piedalīties projektu pieteikumu sagatavošanā.
  • Gatavot lietvedības dokumentus un projektu atskaites;
  • Kontrolēt finanšu plūsmas un noslēgto līgumu izpildi
  • Nodrošināt komunikāciju starp LLU un uzraudzības institūcijām.

CV lūdzam sūtīt  Zanei Vītoliņai: zane.vitolina@llu.lv līdz 23.03.2018