Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums SIA Inspecta Prevention
Vakance Vecāko darba aizsardzības speciālistu/-i
Kontaktinformācija kristine.binane@inspecta.com
Kur sūtīt CV kristine.binane@inspecta.com
Aktuāli līdz 2018-05-10
Apraksts

SIA Inspecta Prevention, reģ. Nr. 40103165576

Aicinām pievienoties mūsu komandai vecāko darba aizsardzības speciālistu

Darba pienākumi:

  • Darba aizsardzības pakalpojumu sniegšana klientiem;
  • Darba vides risku novērtēšana, darba vides iekšējās uzraudzības veikšana, instruktāžu veikšana, dokumentācijas izstrāde, konsultāciju sniegšana, nelaimes gadījumu izmeklēšana, apmācību veikšana.
  • Jaunu klientu piesaiste.

Prasības kandidātiem:

  • Profesionālā augstākā izglītība darba aizsardzībā, ar tiesībām veikt kompetenta speciālista pienākumus, vai pēdējo kursu studenti;
  • Vēlama iepriekšēja pieredze darbā industriālā / ražojošā uzņēmumā;
  • Zināšanas par darba aizsardzības nozares attīstības tendencēm;
  • Vēlamas zināšanas par vadības sistēmu standartiem ISO9001, ISO 14001, OHSAS 18001.;
  • Vēlama ugunsdrošības speciālista kvalifikācija (160 stundas);
  • Darba aizsardzības normatīvo aktu pārzināšana;
  • Labas komunikāciju prasmes, precizitāte, mērķtiecība;
  • Labas latviešu un krievu valodas zināšanas;
  • Vēlamas angļu valodas zināšanas;
  • Labas iemaņas darbā ar datoru;
  • Spēja nodrošināt konfidencialitāti;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība;
  • Gatavība doties komandējumos (~ 10% no kopējā darba laika).

Mēs piedāvājam:

  • Darbu vienā no vadošajiem nozares uzņēmumiem;
  • Profesionālu un dinamisku darba vidi;
  • Konkurētspējīgu atalgojumu, veselības apdrošināšanu un sociālās garantijas;
  • Profesionālās pilnveidošanas iespējas.

Darba vieta: Rīga

Gaidīsim Jūsu CV un motivācijas vēstuli līdz š.g. 10. maijam.

Sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai.

Kontaktinformācija:

Kontaktpersona  Kristīne Bināne, personāla vadītāja

E-pasts: kristine.binane@inspecta.com

Adrese  Skanstes iela 54A, Rīga

Papildu informācija pa telefonu  +371 67607900

Mājas lapa:  http://www.inspecta.com/lv