Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums "Valmieras piens", AS
Vakance vecākais meistars
Kontaktinformācija +371 27883303
Kur sūtīt CV sannija.novika@foodunion.com
Aktuāli līdz 2018-05-06
Apraksts

AS  „Valmieras piens”

aicina pievienoties komandai

VECĀKO MEISTARU (-I)

GALVENIE DARBA PIENĀKUMI:

· Organizēt un nodrošināt maiņas darbu ražošanas uzdevumu kvalitatīvai izpildei

· Nodrošināt produkcijas atbilstību tehnoloģiskām prasībām

· Nodrošināt sanitārās un higiēnas prasības ražotnes telpās

· Veikt savlaicīgu un precīzu izejvielu, palīgmateriālu un produkcijas uzskaiti

MĒS SAGAIDĀM:

· Augstāko izglītību pārtikas rūpniecībā

· Vismaz 2 gadu darba pieredzi  pārtikas ražošanas uzņēmumā

· Prasmi plānot savu un pakļautībā esošo darbinieku darbu

· Ļoti labas datorprasmes (MS Ofiice, pīeredze darbā ar ražošanas uzskaites programmām)

· Iespēju strādāt summēto darba laiku (t.sk.darbs brīvdienās, svētku dienās)

MĒS PIEDĀVĀJAM:

· Iespēju strādāt un pilnveidoties  lielā un starptautiskā uzņēmumā

· Dinamisku darba vidi

· Konkurētspējīgu atalgojumu un sociālās garantijas

· Darba līgumu uz noteiktu laiku (aptuveni 2 gadi)

· Bezmaksas uzņēmuma produkciju un citus labumus

Motivācijas vēstules un CV gaidīsim līdz 2018.gada 4.maijam.