Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums MFD Veselības grupa
Vakance Nekustamo īpašumu projektu vadītāju
Kontaktinformācija personals@mfd.lv
Kur sūtīt CV personals@mfd.lv
Aktuāli līdz 2018-05-07

Aicinām pievienoties mūsu kolektīvam Nekustamo īpašumu projektu vadītāju.

Pienākumi:

  • Piedalīties jaunu MFD Veselības grupas projektu koncepcijas izstrādē;
  • Plānot, vadīt un realizēt projektus būvniecības, remontdarbu un labiekārtošanas jomā, t.sk. jaunbūvju un renovācijas projektus;
  • Veikt būvniecības tāmju analīzi;
  • Plānot, vadīt un realizēt iepirkums, vadīt pārrunas par līguma nosacījumiem;
  • Veikt nekustamā īpašuma projektu administratīvo un finanšu vadību, nodrošinot to efektīvu ieviešanu saskaņā ar projekta ieviešanas plānu;
  • Kontrolēt darba uzdevumu izpildi, ievērot projekta īstenošanas termiņus;
  • Nodrošināt nepieciešamo projektu atskaišu savlaicīgu sagatavošanu un iesniegšanu;
  • Veikt nekustamā īpašuma tirgus analīzi, kā arī nekustamā īpašuma objektu meklēšanu iegādei vai nomai;
  • Vadīt nekustamā īpašuma darījumus, slēgt atbilstošus līgumus.

Prasības:

  • Augstākā izglītība vai nepabeigta augstākā (pēdējo kursu students) ar būvniecību un/vai uzņēmējdarbību saistītā jomā;
  • Vēlama darba pieredze būvniecības projektu vadīšanā vai realizēšanā;
  • Vēlama pieredze nekustamā īpašuma projektu attīstīšanā vai apsaimniekošanā;
  • Prasme orientēties ar būvniecību, remontdarbiem un labiekārtošanu saistītajos normatīvajos aktos un jautājumos;
  • Analītiska domāšana, datorprasmes ļoti labā līmenī;
  • Teicamas organizatoriskas un komunikācijas spējas;
  • Uz rezultātu vērsta, enerģiska, ar iniciatīvu apveltīta un neatlaidīga personība;
  • Teicamas latviešu un labas krievu valodas zināšanas;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

Piedāvājam:

  • Interesantu un dinamisku darbu;
  • Stabilu, konkurētspējīgu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • Darba automašīnu un apmaksātu mobilo telefonu;
  • Profesionāla un draudzīga kolektīva atbalstu;
  • Karjeras izaugsmes iespējas.

Lai pieteiktos vakancei, lūdzam sūtīt CV un pieteikuma vēstuli uz e-pastu personals@mfd.lv līdz 2018.gada 7.maijam.

MFD Veselības grupa sāka savu darbību pirms vairāk nekā 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz doto brīdi MFD Veselības grupa ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus gan primārās, gan sekundārās veselības aprūpes jomā. MFD Veselības grupa sniedz aprūpes pakalpojumus vairāk nekā 400 000 pacientu dažādās vietās Rīgā un Latvijā.

Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi un sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

MFD Veselības grupā ietilpst mūsdienīgi veselības centri „Pārdaugava”, „Iļģuciems”, „Dziedniecība” un „Možums-1”. Plašs doktorātu tīkls, kardiocentri, daudzfunkcionālas diagnostikas nodaļas, sieviešu veselības centri „Vita”, zobārstniecības klīnikas „ASTRA dent” un „Nova Dent”.

MFD lepojas ar modernu medicīnisko aprīkojumu un vairāk nekā 900 darbinieku lielu kolektīvu.