Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums SIA DOJUS Latvija
Vakance Lauksaimniecības tehnikas MEHĀNIĶIS
Kontaktinformācija T.25491662
Kur sūtīt CV info@dojuslatvija.lv
Aktuāli līdz 2018-06-22

Aicinām pievienoties mūsu komandai Lauksaimniecības tehnikas MEHĀNIĶI darbam Zemgales reģionā

Darba pienākumi:

 ·         Veikt lauksaimniecības tehnikas remonta darbus, tehnikas diagnostiku

·         Rast labāko risinājumu klientam atbilstoši rūpnīcas uzstādījumiem tehnikas remonta jautājumos

·         Darbs izbraukumā pie klienta un servisā

 Prasības kandidātiem:

 ·         Atbilstoša profesionālā tehniskā izglītība

·          Vēlama pieredze lauksaimniecības tehnikas remontdarbos

·          Interese jaunas tehnikas apgūšanā un savas kvalifikācijas celšanā

·         Augsta atbildības sajūta un godīgums

·         Automašīnas un traktortehnikas vadītāja apliecība

 Mēs piedāvājam:

·         Sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu

·         Profesionālu kolēģu atbalstu, apmācības uzsākot darbu

·         Izaugsmes un attīstības iespējas