Uzņēmuma nosaukums Ventspils pilsētas domes Izglītības pārvaldes Sporta skola “Spars”
Vakance Sporta treneris
Kontaktinformācija spars@ventspils.lv
Kur sūtīt CV spars@ventspils.lv
Aktuāli līdz 2018-09-28
Apraksts

Ventspils pilsētas domes

Izglītības pārvaldes Sporta skola “Spars”

aicina darbā

ŠORTTREKA TRENERI

Galvenie amata pienākumi trenerim:

  • Trenēt sporta skolas sportistus, un veikt mācību – treniņu grupas darba plānošanu un organizēšanu šorttrekā;
  • Veikt mācību – treniņu, organizatoriski – metodisko, kā arī audzināšanas darbu un tā uzskaiti šorttrekā;
  • Uzraudzīt skolas sportistu drošību treniņu procesā un sacensību laikā;
  • Virzīt savu darbību atbilstoši sporta skolas šorttreka nodaļas konceptuālām pamatnostādnēm paredzamās un mainīgās situācijās;
  • Identificēt  šorttreka sportistu komandu vājās un stiprās puses;
  • Motivēt sportistus uzvarai šorttreka sacensībās;
  • Uzraudzīt un analizēt sportistu tehniku, nākotnē veicot uzlabojumus;
  • Analizēt un novērtēt komandas rezultatīvos rādītājus un pilnveidot šorttreka treniņu programmas;
  • Komplektēt šorttreka mācību – treniņu grupas atbilstoši sporta skolas nolikuma prasībām un mācību programmai;
  • Celt profesionālo kvalifikāciju šorttrekā;
  • Piedalīties sporta skolas sacensību organizēšanā;
  • Pildīt mācību treniņu uzskaites žurnālus, nodrošināt ar nepieciešamo dokumentāciju audzēkņu personu lietu esamību.

Prasības pretendentiem:

  • Izglītība saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem ar sporta speciālistu sertifikācijas kārtību un sporta speciālistiem noteiktajām prasībām;
  • Teicamas latviešu valodas zināšanas atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām;
  • Vēlama darba pieredze šorttreka trenera amatā;
  • Prasme strādāt ar informācijas tehnoloģijām;
  • Prasme plānot un organizēt savu darbu;
  • Atbildība, iniciatīva un prasme strādāt komandā;
  • Labas komunikācijas prasmes ar bērniem, vecākiem, kolēģiem.

Piedāvājam:

  • Draudzīgu kolektīvu, labus darba apstākļus, aktīvu un dinamisku darbu, kā arī iespēju iegūt jaunu pieredzi;
  • Sociālās garantijas;
  • Ikmēneša stabilus ienākumus.

Iesniedzamie dokumenti:

CV (Curriculum Vitae); Motivācijas vēstule;

Dokumentus lūdzam iesniegt elektroniski Ventspils pilsētas domes Izglītības pārvaldes Sporta skolas e- pastā: spars@ventspils.lv ar norādi “ Sporta skolas “Spars” šorttreka trenera konkursam” līdz  2018.gada 28.septembrim  Tel.informācijai 63622732