Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums AS Olainfarm
Vakance ĶĪMIĶIS/-E
Kontaktinformācija 67013802
Kur sūtīt CV personals@olainfarm.lv
Aktuāli līdz 2018-10-07
Apraksts

 ĶĪMIĶIS/-E

ANALĪTISKĀ LABORATORIJĀ

(Attīstības departamentā)

Darba pienākumi:

  • analīžu veikšana saskaņā ar reglamentējošo dokumentāciju;
  • piedalīšanās metožu validācijā;
  • analīzes datu statistiskas apstrāde;
  • testēšanas rezultātu uzrādīšana protokolos;
  • testēšanas rezultātu reģistrēšana e-formātā.

Prasības kandidātiem:

  • Augstākā izglītība ar ķīmiju saistītā specialitātē
  • Augsta atbildības sajūta un spēja strādāt komandā;
  • Vēlama pieredze analītiskajā ķīmijā;
  • Latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas
  • Datorzinību pamati (Windows, MS Office);

Mēs piedāvājam:

  • sociālās garantijas;
  • konkurētspējīgu atalgojumu;
  • interesantu, dinamisku un daudzveidīgu darbu mūsdienīgā darba vidē;
  • darbinieku autobusu nokļūšanai no darba un uz darbu;
  • profesionālās pilnveides un attīstības iespējas.

Sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks uzaicināti uz atlases interviju līdz 07.10.2018.

CV un Motivācijas vēstuli sūtīt AS “Olainfarm” Personāla daļai.

E-pasts: personals@olainfarm.lv

Adrese: Rūpnīcu iela 5, Olaine, LV -2114, Rīgas rajons

Tālruņi: +371 67013802