Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums AS Olainfarm
Vakance ZĀĻU REĢISTRĀCIJAS SPECIĀLISTS/-E STANDARTIZĀCIJAS LABORATORIJĀ
Kontaktinformācija 67013802
Kur sūtīt CV personals@olainfarm.lv
Aktuāli līdz 2018-10-07

AS “Olainfarm” ir viens no lielākajiem farmaceitiskajiem uzņēmumiem Baltijas valstīs ar 45 gadu pieredzi medikamentu un ķīmiski farmaceitisko produktu ražošanā. Kompānijas darbības pamatprincipi ir ražot uzticamus un efektīvus augstākās kvalitātes produktus Latvijai un visai pasaulei, uzņēmums aicina darbā:

ZĀĻU REĢISTRĀCIJAS SPECIĀLISTS/-E STANDARTIZĀCIJAS LABORATORIJĀ

(Attīstības departamentā)

Darba pienākumi:

  • sagatavot dokumentus zāļu reģistrācijai;
  • sekot jau reģistrēto produktu kvalitātes izmaiņām, pētīt tos un sagatavot nepieciešamos dokumentus iesniegšanai reģistrācijas institūcijās;
  • sadarbībā ar reģistrācijas daļu nodrošināt uzņēmuma zāļu produktu reģistrāciju un pārreģistrāciju mērķa tirgos;
  • izstrādāt struktūrvienības iekšējo dokumentāciju.

Prasības kandidātiem:

  • augstākā izglītība ķīmijā vai farmācijā;
  • augsta atbildības sajūta un spēja strādāt komandā;
  • pieredze zāļu reģistrācijas dokumentācijas sagatavošanā tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • pieredze analītisko metožu izstrādē un validācijā (AEŠH, titrēšana, spektrofotometrija u.c.) tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • datorzinību pamati (Windows, MS Office).
  • valodas prasmes: angļu, krievu un latviešu valodas ļoti labi; angļu un krievu valoda – labas rakstiskās zināšanas.

Mēs piedāvājam:

  • sociālās garantijas;
  • konkurētspējīgu atalgojumu;
  • interesantu, dinamisku un daudzveidīgu darbu mūsdienīgā darba vidē;
  • darbinieku autobusu nokļūšanai no darba un uz darbu;
  • profesionālās pilnveides un attīstības iespējas.

Sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks uzaicināti uz atlases interviju līdz 07.10.2018.

CV un Motivācijas vēstuli sūtīt AS “Olainfarm” Personāla daļai.

E-pasts: personals@olainfarm.lv

Adrese: Rūpnīcu iela 5, Olaine, LV -2114, Rīgas rajons

Tālruņi: +371 67013802