Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums AS Olainfarm
Vakance RAŽOŠANAS DISPEČERS/-E
Kontaktinformācija 67013802
Kur sūtīt CV personals@olainfarm.lv
Aktuāli līdz 2018-10-07

AS “Olainfarm” ir viens no lielākajiem farmaceitiskajiem uzņēmumiem Baltijas valstīs ar 45 gadu pieredzi medikamentu un ķīmiski farmaceitisko produktu ražošanā. Uzņēmums aicina darbā:

RAŽOŠANAS DISPEČERU/-I

Darba pienākumi:

  • veikt ražošanas cehu dispečerizāciju maiņās (kontrolēt ražošanas cehu darbību, uzraudzīt darba drošību un vides aizsardzības prasību ievērošanu) ;
  • nodrošināt ražošanas ritmisku un drošu darbu;
  • darbību dokumentēšana darba žurnālā.

Prasības kandidātiem:

  • augstākā vai vidējā profesionālā izglītība ķīmijas vai inženierzinātnes nozarē;
  • praktiska darba pieredze  ar augstāko izglītību ne mazāka par 5 gadiem; ar vidējo profesionālo – ne mazāka par 7,5 gadiem.

Mēs piedāvājam:

  • veselības apdrošināšanu;
  • sociālās garantijas;
  • interesantu un atbildīgu darbu draudzīgā kolektīvā;
  • darbinieku autobusu nokļūšanai uz/no darba;
  • profesionālās pilnveides un attīstības iespējas.

Par konkursa rezultātiem informēsim uz atlases interviju uzaicinātos kandidātus līdz 07.10.2018.

CV un Motivācijas vēstuli sūtīt AS “Olainfarm” Personāla daļai.

E-pasts: personals@olainfarm.lv

Adrese: Rūpnīcu iela 5, Olaine, LV -2114, Rīgas rajons

Tālruņi: 67013802