Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums AS Olainfarm
Vakance Preču pieņēmējs/a (Zāļu lieltirgotavā)
Kontaktinformācija 67013802
Kur sūtīt CV personals@olainfarm.lv
Aktuāli līdz 2018-10-05

AS “Olainfarm” ir viens no lielākajiem farmaceitiskajiem uzņēmumiem Baltijas valstīs ar 45 gadu pieredzi medikamentu un ķīmiski farmaceitisko produktu ražošanā. Kompānijas darbības pamatprincipi ir ražot uzticamus un efektīvus augstākās kvalitātes produktus Latvijai un visai pasaulei, uzņēmums aicina darbā:

Preču pieņēmējs/a

(Zāļu lieltirgotavā)

Darba pienākumi:

  • Pavadzīmju ievadīšana elektroniskajā sistēmā Navision
  • Veikt preču pieņemšanu (pārbaudīt produktu daudzumu, sēriju, derīg. term u.c.)
  • Produktu izvietošana noliktavā
  • Krājumu papildināšana noliktavā
  • Piedalīties paredzētajās inventarizācijās
  • Kārtības uzturēšana noliktavā

Prasības kandidātiem:

  • vidējā, vidējā profesionālā izglītība;
  • augsta atbildības sajūta, precizitāte;
  • spēja strādāt gan komandā, gan individuāli;
  • labas komunikācijas prasmes;
  • obligāta darba pieredze noliktavas preču un pasūtījumu komplektēšanā;
  • datorprasmes  (Windows, MS Office), vēlama pieredze ar Navision;
  • augsta atbildības sajūta.

Mēs piedāvājam:

  • sociālās garantijas;
  • interesantu, dinamisku un daudzveidīgu darbu mūsdienīgā darba vidē;
  • darbinieku autobusu nokļūšanai no darba un uz darbu;
  • profesionālās pilnveides un attīstības iespējas.

Sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks uzaicināti uz atlases interviju līdz 05.10.2018.

CV un Motivācijas vēstuli sūtīt AS “Olainfarm” Personāla daļai.

E-pasts: personals@olainfarm.lv

Adrese: Rūpnīcu iela 5, Olaine, LV -2114, Rīgas rajons

Tālruņi: +371 67013802