Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums Mācību centrs " BUTS "
Vakance DARBA AIZSARDZĪBAS NODAĻAS ASISTENTS / - E
Kontaktinformācija 27898003
Kur sūtīt CV personals@buts.lv
Aktuāli līdz 2018-10-31

Mācību centrs " BUTS " aicina pievienoties savai komandai DARBA AIZSARDZĪBAS NODAĻAS ASISTENTU !

Darba pienākumi:

  • Ienākošo telefonzvanu pieņemšana, nodrošinot profesionālu klientu apkalpošanu- sniedzot pilnīgu informāciju par uzņēmuma piedāvātajiem pakalpojumiem – apmācībām , semināriem , utt.;
  • Līdzdalība jaunu klientu piesaistē ( B2B), pārdodot darba aizsardzības apmācību kursus;
  • Nodrošināt apmācību projektu izpildi saskaņā ar pasūtītāju prasībām un metodoloģiju;
  • Koordinēt apmācību grupu ikdienas norisi atbilstoši plāniem un iekšējiem standartiem;
  • Nodaļas lietvedības, ienākošās un izejošās korespondences organizēšana, kā arī rēķinu apmaksas kontrole;
  • Atbalsta sniegšana nodaļas vadītājam.

Prasības kandidātam:

  • Vēlama 1. vai 2.līmeņa augstākā izglītība darba aizsardzībā;
  • Darba pieredze projektu koordinēšanā tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • Spēja ievērot stingri noteiktus izpildes termiņus un organizēt lielus darba apjomus;
  • Ātrums un rūpīgums ikdienas darbu izpildē;
  • Labas komunikācijas spējas latviešu un krievu valodās;
  • Labas iemaņas darbā ar MS Office programmām.

Piedāvājam:

  • Iespēju strādāt lielākajā mācību centrā Latvijā ;
  • Profesionālu, draudzīgu kolektīvu un patīkamu darba vidi, strādājot Rīgas centrā;
  • Motivējošu atalgojumu un visas sociālās garantijas;
  • Veselības apdrošināšanu;
  • Darba vajadzībām apmaksātus automašīnas, degvielas izdevumus un telefonsarunas;
  • Iespēju paaugstināt savu profesionalitāti un interesantas izaugsmes iespējas.

CV un motivācijas vēstuli lūgums sūtīt uz e-pastu : personals@buts.lv līdz 31.10.2018.

Sazināsimies ar pretendentiem,  kuri tiks izvirzīti uz 2. atlases kārtu !