Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums Centrālā statistikas pārvalde
Vakance Vecākais eksperts /-e
Kontaktinformācija 67366738, 67366633, 67366869.
Kur sūtīt CV personals@csb.gov.lv
Aktuāli līdz 2019-01-15

            Piedāvājam darbu uz noteiktu laiku (2019. gada februāris – marts) valsts pārvaldes iestādē, kas atbild par valstī nozīmīgāko sociālo, ekonomisko un demogrāfisko rādītāju aprēķināšanu. Ja esat gatavs/-a jauniem izaicinājumiem un vēlaties augt profesionāli, aicinām pievienoties

Centrālās statistikas pārvaldes (reģistrācijas Nr.90000069830) kolektīvam!

Piedāvātais amats

Uzņēmumu statistikas departamenta

Tirdzniecības un pakalpojumu statistikas daļas

vecākais eksperts /-e

Mēs piedāvājam:

  • iespēju plānot savu darba laiku, apvienojot to ar mācībām;
  • iespēju iegūt darba pieredzi vienā no lielākajām valsts iestādēm;
  • konkurētspējīgu atalgojumu, atbilstoši profesionālajai pieredzei;
  • atsaucīgu un draudzīgu kolektīvu, labus darba apstākļus;
  • darba vietu Rīgas centrā.

Pamatpienākumi:

  • piedalīšanās apsekojuma par IKT lietošanu uzņēmumos datu kvalitātes novērtēšanā;
  • uzņēmumu iesniegto datu analīze;
  • komunikācija ar uzņēmumiem, lai precizētu iesniegtos datus.

Prasības pretendentam:

  • akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība informācijas tehnoloģiju jomā (vai tai tuva profila), var būt arī pēdējo kursu students;
  • laba IKT terminoloģijas pārzināšana;
  • labas analītiskās prasmes;
  • labas datora lietošanas prasmes (MS Word, MS Excel);
  • labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas;
  • labas komunikācijas un sadarbības prasmes.

Pieteikuma vēstuli un Curriculum Vitae, kas apliecina pretendenta iepriekšējo darba pieredzi, iegūtās zināšanas un prasmes, līdz 2019. gada 15. janvārim:

iesniegt personīgi CSP Personāla daļā Rīgā, Lāčplēša ielā 1

vai

nosūtīt pa pastu (LV-1301)

vai

nosūtīt pa e-pastu: personals@csb.gov.lv

Konsultācijas pa tālruni 67366738, 67366633, 67366869.

Visa Jūsu iesniegtā informācija (t.sk. personas dati) tiks izmantota tikai Jūsu kandidatūras izvērtēšanai norādītajam amatam.