Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums VAS ''Latvijas dzelzceļš''
Vakance Programmētājs/-a
Kontaktinformācija +37167234174
Kur sūtīt CV vakance@ldz.lv
Aktuāli līdz 2019-01-11

VAS ‘’Latvijas dzelzceļš’’ Informācijas tehnoloģiju (IT) centrs, Izstrādes daļa aicina darbā: Programmētāju

Galvenie darba pienākumi:

  • rast piemērotākos IT risinājumus;
  • nodrošināt esošās programmatūras un normatīvās datu bāzes aktualitāti un uzlabot to funkcionalitāti;
  • izstrādāt IT risinājumu sistēmas dokumentāciju;
  • uzturēt aktuālus programmu kodus GIT repozitorijā;
  • piedalīties IT projektu ieviešanā.

Prasības kandidātam:

  • augstākā vai specializētā IT izglītība;
  • darba pieredze WEB izstrādes jomā;
  • praktiskā pieredze DRUPAL CMS un /vai MS Share Point – tiks uzskatīta par papildus priekšrocību;
  • programmēšana – vēlama praktiskā pieredze JavaScript, C#, izpratne par SQL pielietošanu;
  • GIT repozitorija pielietošanas pieredze;
  • valodu zināšanas – latviešu (labi), vēlamas svešvalodu zināšanas komunikācijā ar klientiem;
  • prasme patstāvīgi, ātri un kvalitatīvi sagatavot  dokumentus;
  • loģiskā domāšana, māka sistematizēt un analizēt lielu informācijas apjomu, spēja rast dažādus risinājumus.

Mēs piedāvājam:

  • sociālās garantijas, dzīvības un nelaimes gadījumu darbā apdrošināšanu;
  • veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika);
  • kvalifikācijas paaugstināšanu un izaugsmes iespējas;
  • darba algu no 1190 EUR pirms nodokļu nomaksas.

Sazināsimies ar pirmo atlases kārtu izturējušajiem kandidātiem! Piesakoties konkuram pretendents piekrīt savu personas datu izmantošanai citos VAS ''Latvijas dzelzceļš'' personāla atlases konkursos. Gadījumā, ja pretendents nevēlas sniegt savu piekrišanu VAS ''Latvijas dzelzceļš'' turpmākai savu personas datu apstrādei šādam mērķim, lūdzam norādīt to pieteikumā.