Pārlekt uz galveno saturu

E-studiju programmas

E-studiju programmas

LLU piedāvā divas studiju programmas "Organizāciju un sabiedrības pārvaldes socioloģija" un "Sabiedrības pārvalde", kas pilnībā apgūstamas e-studiju vidē.

E-studiju veidā visu studiju programmu iespējams apgūt attālināti interneta vidē, taču kārtot studiju kursu noslēguma pārbaudījumus studējošajam jāierodas klātienē, Jelgavā. Sākot studijas, studējošajais var vienoties par viņam piemērotākajiem noslēguma pārbaudījumu kārtošanas laikiem.

E-studiju formā var apgūt pamatstudiju programmu "Organizāciju un sabiedrības pārvaldes socioloģija". Studiju ilgums tajā ir 3 gadi un iegūstams sociālo zinātņu bakalaura grāds socioloģijā.

Plašāka informācija par programmu pieejama, klikšķinot šeit – "Organizāciju un sabiedrības pārvaldes socioloģija"

Programmas direktore: Ginta Kronberga, e-pasts: ginta.kronberga@llu.lv

Otra e-studijās pieejama ir maģistra studiju programmu "Sabiedrības pārvalde", kurā studiju ilgums ir 2 gadi un iegūstams profesionālais maģistra grāds sabiedrības pārvaldē un sabiedrības pārvaldes vadītāja kvalifikācija.

Plašāka informācija par programmu pieejama, klikšķinot šeit –"Sabiedrības pārvalde"

Programmas direktore: Jolanta Millere, e-pasts: Jolanta.Millere@llu.lv

Uzņemšana
 

LLU e-studijām līdzīgi kā klātienes studijām var pieteikties uzņemšanas laikā jūnijā un jūlijā.

Svarīgi! Reflektanta dokumentu iesniegšana un studiju līguma slēgšana notiek klātienē Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultātē (Svētes iela 18, Jelgava) darba dienās no plkst. 9.00 - 16.00.

E-studijās studējošie mācības sāk septembrī.

Jautājumu gadījumā interesenti aicināti sazināties ar studiju programmu direktorēm vai LLU uzņemšanas galveno speciālisti Lāsmu Dauvarti pa e-pastu: ukom@llu.lv vai pa tālruni 20227755.