"Zemgale/LLU" uzvar "Prizma"

Optibet hokeja līgas regulārā čempionāta spēlē 2017. gada 06. decembrī Jelgavas ledus hallē “Zemgale/LLU” aizvadīja sīkstu cīņu ar “Prizma” un panāca uzvaru ar rezultātu 3:0 (0:0; 1:0; 2:0). Neskatoties uz “Prizma” vārtsargs Jāņa Auziņa teicamu spēli, jelgavnieku saliedētājs kolektīvs spēja gūt otro “sauso” uzvaru sezonā.

"Zemgale/LLU” treneri veica vairākas izmaiņas, kuras uzreiz metās acīs. Rancevs, Aploks, Kurnigins tika stādīti, kā pirmā virknējuma uzbrucēji. Ogorodņikovs, Feoktistovs, Ribčiks startēja, kā otrais virknējums. Ceturtais virknējums bija pavisam neierasts. Sastāvā atgriezies aizsargs Matīss Gelažis, bet šoreiz viņš startēja, kā ceturtās maiņas labās puses uzbrucējs. Kreisā pusē uzbrucēja pozīciju ieņēma Artūrs Āboliņš, kurš strādājot JLSS komandu trenera amatā, īpaši bieži uz spēlēm netiek. Centrā tika nolikts, jau ierasts 1. līgas uzbrucējs Jānis Ričards Kārkliņš.

Prognozējami “Zemgale/LLU” uzsāka spēli ļoti agresīvi un pārņēma spēles kontroli sava rokās. “Prizma” spēja pirmos divus metienus uz jelgavnieku vārtiem veikt tikai trešdaļas septītā minūtē. Neskatoties uz “Zemgale/LLU” pārsvaru, rīdzinieku vārtos lieliski savu pirmo spēli aizvadīja vārtsargs Jānis Auziņš, kurš neļāva atklāt spēles rezultātu pirmajā trešdaļā.

Spēles rezultātu “Zemgale/LLU” spēja atklāt tikai otrās trešdaļas četrpadsmitā minūtē, kad vairākumā pēc Raivja Kurnigina piespēles, ripu uz vārtiem raidīja aizsargs Rimants Zeilis, bet vārtu priekšā tās lidojumu izmainīja Olafs Aploks #77 – 1:0. Otrā trešdaļā jelgavniekiem piederēja ripas kontrole, bet ieraidīt to pretinieku vārtos neizdevās. Arī “Zemgale/LLU” vārtsargam Reinim Petkum nācās pamatīgi pasvīst savos vārtos, lai neļautu “Prizma” izlīdzināt spēles rezultātu.

Minimālais “Zemgale/LLU” pārsvars, neļāva spēlētājiem gulēt uz lauriem un trešā trešdaļā atsākās cīņa par ripas ieraidīšanu pretinieka vārtos. Otrajā trešdaļas minūtē, pēc Artjoma Ogorodņikova piespēles, ripu uz vārtiem raidīja aizsargs Mārtiņš Mežulis. Auziņš ripu atvairīja, bet pirmais pie tās bija uzbrucējs Ivans Ribčiks (Ivan Rybchik) #19, kurš panāca rezultātu – 2:0. “Prizma” pretuzbrukumi nelika nomierināties jelgavniekiem un komanda pārgāja uz spēli trijos virknējumos. Vārtu birums nesekoja, bet sekoja koncentrācijas zudums ledus saimnieku rindās un Valērijs Kuļibaba pieprasīja 30 sekunžu pārtraukumu, lai puišus uzmundrinātu. Divas minūtes līdz spēles beigām Kristaps Legzdiņš un Ričards Bernhards izcīnīja ripu pie borta “Prizma” aizsardzības zonā, piespēlējot to Kristapam Milleram #44. Millers raidīja to uz vārtiem, bet Auziņš atvairīja. Pie ripas pirmais nokļuva Millers un ar otro metienu, ieraidīju to vārtos panākot uzvaras rezultātu – 3:0.

“Zemgale/LLU” vārtsargs Reinis Petkus #45 spēles laikā atvairīja 23 pretinieku metienus un kaldināja jelgavnieku otro sezonas “sausā” aizvadīto spēli. Viņš tika atzīts par spēles labāko spēlētāju jelgavnieku sastāvā, bet “Prizma” par tādu tika atzīts vārtsargs Jānis Auziņš.