Pārlekt uz galveno saturu

LLU studējošie aicināti piedalīties programmā “Students – studenta draugs”

Attēla autors: No LLU arhīva

LLU Studējošo pašpārvalde septembrī īstenos mentoru programmu "Students – studenta draugs", kas paredzēta pirmā kursa studentu atbalstam. Tajā par programmas dalībniekiem aicināti pieteikties jaunie studenti, turpretim par mentoriem kļūt vecāko kursu studenti.

Programma "Students – studenta draugs" tika izveidota ar mērķi aicināt LLU studējošos brīvprātīgi veltīt laiku pirmā kursa studentiem, lai sniegtu viņiem ne tikai informatīvo un praktisko, bet arī emocionālo un psiholoģisko atbalstu. Tāpat kustība veidota ar uzdevumu veicināt ātrāku jauniešu iekļaušanos LLU studiju vidē un sniegt padomus, kā veiksmīgi tikt galā ar visu studijās.

“Katrs no studentiem reiz bijis pirmkursnieka ādā un iepazinies ar krāsaino studiju dzīvi, un par visbiedējošāko laiku noteikti atzītu pirmos mēnešus, kad viss vēl ir svešs un lielā Jelgavas pils, šķiet, ir vieta, kur apmaldīties, kas ir vieglāk par vieglu. Bet ar laiku, sadraudzējoties ar citiem studentiem, tiek iepazīta studiju vide, LLU un arī iegūti kontakti, kas nepazudīs visu studiju laiku,” stāsta LLU Studējošo pašpārvaldes vadītājs Gvido Bērziņš.

Lai iejušanās procesu padarītu ātrāku un patīkamāku, jau trešo gadu Studējošo pašpārvalde aicina pirmkursniekus pieteikties mentoru programmā “Students - studenta draugs”, kuri vēlas iegūt mentorus no savas fakultātes. Tāpat programmā aicināti piedalīties vecāko kursu studenti, kas ieinteresēti dalīties ar noderīgu informāciju un sniegt atbalstu pirmā kursa studentiem.

Lai pieteiktos programmā, līdz 1. septembrim lūgums aizpildīt atbilstošo anketu:

Pirmkursnieku (metorēnu) anketa

Vecāko kursu studentu (mentoru) anketa

Nepieciešamības gadījumā lūgums sazināties ar LLU SP Iekšējā virziena vadītāju Rihardu Goldmani vai rakstot e-pastu: studentadraugs@gmail.com.

Kopīgiem spēkiem pārvarēsim dažādus šķēršļus un, to darot, labi pavadīsim laiku!


 

Pievienots 30/08/2017