HK "Zemgale/LLU" pārliecinoši uzvar HK "Kurbads"

2018. gada 10. oktobrī, Jelgavas ledus hallē tikās pagājušās sezonas Optibet hokeja līgas fināla komandas HK “Zemgale/LLU” un HK “Kurbads”, kurā jelgavnieki spēja izcīnīt pirmo uzvaru pār rīdziniekiem kopš pagājušās sezonas beigām ar rezultātu 3:1 (1:0; 1:1; 1:0).

Pirmās trešdaļas sākumā, HK “Kurbads” spēlētāji intensīva pārkāpa spēles noteikumus, līdz trešdaļas vidum nopelnot piecus noraidījumus. Vienu no šīm iespējām izmantoja HK “Zemgale/LLU” trešdaļas desmitajā minūtē, kad pēc Rustama Begova un Juliāna Misjusa piespēlēm, ripu vārtos ieraidīja Vladislavs Adeļsons – 1:0.

Otrā trešdaļa rīdzinieki spēja sevi disciplinēt un trešdaļas trešajā minūtē viņi izmantoja jelgavnieku spēli mazākumā, kad spēles rezultātu vairākumā izlīdzināja Edgars Homjakovs – 1:1. HK “Zemgale/LLU” spēlētāju ripas kontrole pēc zaudētiem vārtiem nemazinājās un ledus saimnieki turpināja uzbrukt uz pretinieku vārtiem. Sešpadsmitā trešdaļas minūtē, pēc Valentīna Feoktistova piespēles, ripu uz vārtiem raidīja aizsargs Kalvis Ozols. Vārtsargs Denijs Romanovskis ripu atraidīja, bet pirmais pie tās bija uzbrucējs Māris Miezis, kurš izvirzīja HK “Zemgale/LLU” spēles vadībā ar rezultātu – 2:1.

Trešajā trešdaļā savu spiedienu palielināja HK “Kurbads” spēlētāji un jelgavniekiem aizstāvoties nācās piecas reizes pārkāpt noteikumus un spēlēt mazākumā. Teicams darbs aizsardzībā, ka arī vārtsarga Riharda Cimermaņa precīza spēle neļāva rīdziniekiem izlīdzināt spēles rezultātu. Divas minūtes līdz spēles beigām HK “Kurbads” nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, lai mēģinātu izlīdzināt spēlēs rezultātu. Savā aizsardzības zonā pie borta teicami cīnījās HK “Zemgale/LLU” uzbrucējs Vladislāvs Adeļsons, kas ļāva ātrā pretuzbrukumā doties Juliānam Misjusam, kurš pretinieku zonā atdeva rezultatīvu piespēli Artūram Homjakovam. Uzbrucējam atlika vien ieraidīt ripu tukšos vārtos panākot pārliecinošu uzvaru ar rezultātu – 3:1.