LLU studenti kļūst par čempioniem XXIX universiādē klasiskajā spēka trīscīņā

15.decembrī, Valmierā, Valmieras 5.vidusskolas sporta zālē 29. Universiādes ietvaros norisinājās  klasiskās spēka trīscīņas sacensības. Šogad lielisku sniegumu demonstrēja LLU studenti, Uldis Ķiploks un Kalvis Daukste, kuri savās svara kategorijās kļuva par universiādes čempioniem un palīdzēja Latvijas Lauksaimniecības universitātei (LLU) ieņemt 3.vietu komandu kopvērtējumā vīriešu konkurencē.

Šogad Latvijas Lauksaimniecības universitāti klasiskajā spēka trīscīņas sacensībās pārstāvēja divi sportisti - Meža fakultātes students Uldis Ķiploks un Lauksaimniecības fakultātes students Kalvis Daukste. Svara kategorijā līdz 93 kilogramiem triumfēja Uldis Ķiploks, kurš kopumā spēja sakrāt 394.45 punktus un absolūtajā vērtējumā starp visiem sportistiem izcīnīja bronzas medaļu. Savukārt svara kategorijā līdz 105 kilogramiem zelta medaļu izcīnīja otrs LLU pārstāvis, Kalvis Daukste, kas iespēja kopā iekrāt 357 punktus. Lieliskais LLU studentu sniegums ļāva LLU ierindoties 3.vietā vīriešu komandu kopvērtējumā, kurā tika ņemti vērā 4 sportistu rezultāti no katras augstskolas.

Klasiskā spēka trīscīņa jeb pauerliftings ir spēka sporta veids, kas sastāv no 3 disciplīnām - pietupieni, guļus spiešana un vilkme.

Bildē ir redzams LLU students Uldis Ķiploks, kurš kļuva par čempioni svaru kategorijā līdz 93 kilogramiem.