Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums KULK SIA
Vakance CEĻU BŪVES NOZARES MEISTARS
Kontaktinformācija 63007719
Kur sūtīt CV personals@kulk.lv
Aktuāli līdz 2017-02-28

SIA „KULK” - daudznozaru uzņēmums ar vairāk kā 20 gadu pieredzi, specializējoties šajās darbības sfērās: ceļu būve, inženierkomunikāciju izbūve un remonts, transports, celtniecība, labiekārtošana, kā arī tūristu izmitināšanas un ēdināšanas pakalpojumi.

Piedāvātais amats:

CEĻU BŪVES NOZARES MEISTARS

Prasības:

  • darba pieredze ceļu būvē un būvdarbu vadīšanā, un izpratne par:
  • autoceļu specifikācijām;
  • autoceļu ikdienas uzturēšanas darbu tehniskajām prasībām.
  • augstākā izglītība inženierzinātnēs;
  • būvprakses sertifikāts ceļu būvdarbu vadīšanā;
  • spēja patstāvīgi organizēt savu un komandas darbu, pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību;
  • labas datorzināšanas;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

    Galvenie pienākumi:

  • plānot un veikt nepieciešamos organizatoriskos pasākumus, lai nodrošinātu ceļu uzturēšanas darbu, speciālās būvniecības darbu (ceļu būve un teritoriju labiekārtošana, ar ceļu uzturēšanu saistītie remonta darbi) izpildi, un citu nozarē veicamo darbu izpildi;
  • organizēt projektu un tāmju izstrādāšanu teritoriju labiekārtošanas un būvniecības objektiem;
  • veikt būvniecības projektu saskaņošanu, būvatļaujas izņemšanu, būvniecību, būvju nodošanu ekspluatācijā;
  • vadīt ceļu uzturēšanos darbos nodarbināto darbu u.c.

    Piedāvājam:

  • darbu stabilā un perspektīvā uzņēmumā;
  • iespēju profesionāli augt un attīstīties kopā ar uzņēmumu;
  • kvalifikācijai atbilstošu, stabilu atalgojumu un sociālās garantijas.

    CV ar norādi “Ceļu būves nozares meistars” sūtīt uz e-pastu personals@kulk.lv

    Par konkursa rezultātiem informēsim personīgi.