Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums Hanza Hotel
Vakance Viesu uzņemšanas nodaļas vadītājs/a
Kontaktinformācija manager@hanzahotel.lv
Kur sūtīt CV manager@hanzahotel.lv
Aktuāli līdz 2017-03-24
Apraksts

Pienākumi:

  • Viesu uzņemšanas nodaļas darba pārraudzīšanu un kārtības nodrošināšanu;
  • Viesnīcas iekšējo noteikumu, servisa standartu, darba procedūru un drošības; prasību ievērošanu, kā arī citu viesu uzņemšanas nodaļas noteikumu un procedūru ievērošanu, sadarbojoties ar pārējiem viesnīcas departamentiem;
  • Viesu uzņemšanas nodaļas darbinieku atlase, apmācība un darba grafika sastādīšanu atbilstoši viesnīcas noslogojumam.
  • Pārdošanas atskaišu un rēķinu sagatavošana,  naudas aprites pārbaude.

Prasības:

  • augstākā izglītība (vai pēdējo kursu students);
  • pieredze viesu uzņemšanas nodaļas darbā;
  • Ļoti labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas, papildus valodu zināšanas var tikt uzskatītas par priekšrocību;
  • Labas iemaņas darbā ar datoru un biroja tehniku;
  • komunikabilitāte, spēja uzņemties atbildību;
  • laipnība, precizitāte, respektabls izskats un izturēšanās;
  • Vēlme strādāt apkalpojošajā sfērā.

Mēs piedāvājam:

  • Labus darba apstākļus Rīgas centrā;
  • Pozitīvu un atsaucīgu kolektīvu;
  • Stabilu atalgojumu.