Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums SIA "Latvijas Piens"
Vakance Elektroiekrāvēja vadītājs/-a
Kontaktinformācija info@lvpiens.lv, 63013988
Kur sūtīt CV laila.bernharde@lvpiens.lv
Aktuāli līdz 2017-03-24
Apraksts

Darba pienākumi:

  • veikt produktu transportēšanas un komplektēšanas darbus;
  • veikt produkcijas izvietošanu noliktavā.

Prasības:

  • derīga elektroiekrāvēja apliecība
  • pamatizglītība
  • pieredze darbam ar elektroiekrāvēju līdzīgā darbā ražošanā vai noliktavā;
  • atbildības sajūta, precizitāte, enerģiskums, godprātīga un pozitīva attieksme pret darbu.

Piedāvājam:

  • darbu stabilā uzņēmumā;
  • ieguldītajam darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • apmācību darba vietā un profesionālās izaugsmes iespējas.

Jūsu CV un pieteikuma vēstules ar norādi „Elektroiekrāvēja vadītājs/-a” gaidīsim līdz 24.03.2017

SIA „Latvijas Piens”
Adrese: Langervaldes iela 7, Jelgava, LV-3002
E-pasts: info@lvpiens.lv; laila.bernharde@lvpiens.lv

Tālr.63013988