Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums KRONOSPAN - Riga
Vakance Inženieris - Mehāniķis
Kontaktinformācija + 371 26666072
Kur sūtīt CV darbs@kronospan-riga.lv
Aktuāli līdz 2017-03-27

PIESAKIES: Ja Tev ir vēlme veidot savu karjeru starptautiskā kokapstrādes uzņēmumā;

Aicinām pievienoties savai komandai aktīvu, jauniem izaicinājumiem atvērtu

INŽENIERI - MEHĀNIĶI

Darba vieta: Rīga, Bolderāja

Pienākumi:

  • Nodrošināt ceha ražošanas iekārtu nepārtrauktu darbību - plānot, vadīt un koordinēt ražošanas iekārtas uzraudzību, apkalpošanu un remonta darbus;
  • Analizēt iekārtu dīkstāves un īstenot efektīvus uzlabojumus to mazināšanai;
  • Plānot un veikt tehnoloģisko iekārtu preventīvos darbus un iekārtu regulāras pārbaudes, kā arī kontrolēt iekārtu atbilstību normatīvo aktu prasībām un likumdošanas prasību ievērošanu iekārtu ekspluatācijas, remonta un darbības jomā;
  • Sagatavot un iesniegt uzņēmuma remonta plānus (ikmēneša/avārijas), cehu pieprasījumus rezerves daļu un iekārtu iegādei, finansiālā nodrošinājuma prognozes u.c. informāciju;
  • Piedalīties jaunu projektu izstrādāšanā un realizācijā;
  • Kontrolēt  un atbildēt par ceha dienesta un pakalpojumu sniedzēju darbu.

Prasības:

  • Vidējā speciālā vai augstākā tehniskā izglītība (var būt pēdējā kursa students);
  • Vēlama iepriekšēja darba pieredze ražošanas iekārtu apkalpošanā;
  • Datorprasmes (MS Office);
  • Labas latviešu un krievu valodu prasmes.

Piedāvājam:

  • Starptautisku un sakārtotu darba vidi;
  • Mācības kvalifikācijas paaugstināšanai;
  • Stabilu atalgojumu, sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu.

Lūdzam sūtīt pieteikumu un CV uz e-pastu darbs@kronospan-riga.lv un/vai pieteikties mūsu vakanču portālā https://kronospan-candidate.talent-soft.com.

Mēs sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju!

SIA KRONOSPAN Riga, Reģ. Nr. 40003774690