Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums SIA KRONOSPAN - Riga
Vakance Ražošanas tehnologs
Kontaktinformācija + 371 26666072
Kur sūtīt CV darbs@kronospan-riga.lv
Aktuāli līdz 2017-03-27

PIESAKIES: Ja Tev ir vēlme veidot savu karjeru starptautiskā kokapstrādes uzņēmumā!

Aicinām pievienoties savai komandai

Ražošanas tehnologu

Galvenie pienākumi un atbildības:

  • Nodrošināt kvalitatīvu produktu ražošanu, ievērojot  tehnoloģiskos procesus;
  • Izstrādāt un papildināt nepieciešamo tehnisko un tehnoloģisko dokumentāciju;
  • Veikt pasākumus produkcijas kvalitātes uzlabošanai un racionālai izejvielu un materiālu izmantošanai;
  • Veikt ražošanas atskaišu analīzi par materiālu un izejvielu patēriņu;
  • Nodrošināt savlaicīgu materiālu patēriņa normu izstrādi un korekciju;

Prasības:

  • Augstākā tehniskā izglītība, vēlams kokapstrādes jomā (var būt pēdējā kursa students);
  • Vēlama darba pieredze līdzvērtīgā amatā;
  • Zināšanas un izpratne par koksnes īpašībām;
  • Labas iemaņas darbā ar datoru (MS Office);
  • Labas latviešu, krievu un angļu valodu zināšanas.

Piedāvājam:

  • Starptautisku un sakārtotu darba vidi;
  • Mācības kvalifikācijas paaugstināšanai;
  • Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas.