Uzņēmuma nosaukums LU Rododendru selekcijas un izmēģinājumu audzētava "Babīte"
Vakance agronoms - dārzkopis
Kontaktinformācija 67913107 vai 67913127; rodod@lanet.lv
Kur sūtīt CV rodod@lanet.lv
Aktuāli līdz 2017-04-15
Apraksts

Darba pienākumi:

  • Piedalīties visu agrotehnisko pasākumu kompleksa izpildē, kas saistīti ar rododendru kultivēšanu audzētavā;
  • Piedalīties procesos, kas saistīti ar rododendru sagatavošanu realizācijai, pārdošanu, klientu konsultēšanu un pasūtījumu pieņemšanu;
  • Piedalīties izbraukumos dārzkopības izstādēs un konsultēt to apmeklētājus.

Prasības kandidātiem:

  • Darba specifikai atbilstoša izglītība (vidējā profesionālā izglītība dārzkopībā un/vai augstākā izglītība dārzkopībā/agronomijā/ bioloģijā);
  • Praktiska pieredze dārzkopībā/agronomijā;
  • Augsta atbildības sajūta;
  • Spēja darboties komandā;
  • Latviešu valodas zināšanas, vēlamas krievu un/vai angļu valodas zināšanas;

Piedāvājam:

  • Dinamisku un interesantu darbu stabilā uzņēmumā;
  • Profesionālo pilnveidi;
  • Pilnas slodzes darbu (arī ziemas mēnešos);
  • Sociālās garantijas;
  • Konkurētspējīgu atalgojumu;
  • Darba vietu tuvu Rīgai - Spilvē, Babītes pagastā.