Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums DINEX LATVIA SIA
Vakance INSTRUMENTU NODAĻAS KONSTRUKTORS
Kontaktinformācija +371 63084885
Kur sūtīt CV darbs@dinex.lv
Aktuāli līdz 2017-11-17

Starptautisks uzņēmums „Dinex Latvia” SIA, reģ.Nr. 40003468507 ir viens no 17 “DINEX” grupā esošiem  ražošanas un pārdošanas uzņēmumiem Eiropā, Āzijā un Dienvidamerikā.

Uzņēmums darbojas automobiļu industrijā - ražo izplūdes sistēmas kravas mašīnām, autobusiem un industriālajiem spēkratiem.

Aicinam komandai pievienoties: INSTRUMENTU NODAĻAS KONSTRUKTORU

Darba pienākumi:

  • Izstrādāt konstrukcijas, modeļus rasējumus štancēm, konduktoriem un palīgierīcēm.
  • Attīstīt tehnisko dokumentāciju atbilstoši klientu specifikācijām, IATF 16949:2016 standarta prasībām un DINEX tehniskām un kvalitātes prasībām.
  • Sekot līdzi attīstības procesam un APQP (Izvērstā Produktu Kvalitātes Plānošana) procesa ievērošanai darbā.
  • Ievērot izvirzīto uzņēmuma materiāla unifikāciju.
  • Sadarboties ar citiem piegādātājiem/pakalpojumu sniedzējiem saistībā ar aprīkojumu.
  • Sekot līdzi tehnoloģiskajām izmaiņām ražošanā, veikt nepieciešamas izmaiņas produktu attīstības procesa laikā.
  • Konsultēt vadītājus par resursu ekonomiskas un efektīvas izmantošanas veidiem, par jaunākajiem metāla nozares zinātnes sasniegumiem, to ieviešanas iespējam un efektivitāti.
  • Sagatavot un iesniegt ikmēneša atskaites.

Prasības kandidātiem:

  • Augstākā tehniskā izglītība metālapstrādes jomā.
  • Darba pieredze instrumentu konstruktora vai līdzīgā amatā.
  • Darba pieredze metāla apstrādes uzņēmumā tiks uzskatīta par priekšrocību.
  • Rasējumu izstrādāšanas pamatprincipu pārzināšana.
  • Pieredze darbā ar Solidworks vismaz 3 gadi un labas MS Office zināšanas;
  • Prasme patstāvīgi plānot un organizēt savu darbu;
  • Labas komunikācijas spējas.
  • Valsts valodas, krievu, angļu valodas zināšanas (nepieciešama komunikācijai ar grupas kompānijām visā pasaulē).

Mēs piedāvājam:

  • Apmācību un iespēju mācīties patstāvīgi;
  • Nepārtrauktu attīstību un karjeras izaugsmes iespējas;
  • Konkurētspējīgu atalgojumu un labus darba apstākļus;
  • Darbu mūsdienīgā uzņēmumā;
  • Sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu.