Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums Tenapors
Vakance Pārdošanas pārstāvis Skandināvijas valstīs (Darba vieta - Dobele)
Kontaktinformācija 25427986
Kur sūtīt CV tenapors@cv.lv
Aktuāli līdz 2017-12-12

SIA „TENAPORS”, TENAX meitas uzņēmums, ir viens no tirgus līderiem siltumizolācijas materiālu un sendvičpaneļu ražošanā, kurš jau vairāk kā 25 gadus veiksmīgi darbojas gan Latvijas, gan ārvalstu tirgos, būtiski palielinot eksporta apjomus, ko apliecina šogad iegūtā eksporta izcilības balva „The Red Jackets”, aicina papildspēkus eksporta pārdošanas komandā:

Pārdošanas pārstāvis/-e Skandināvijas valstīs

(Darba vieta - Dobele)

Darba pienākumi:

  • Darbs ar esošajiem klientiem un jaunu klientu piesaiste Skandināvijas valstīs
  • Sagatavot konstruktīvo celtniecības materiālu produktu un pakalpojumu piedāvājumus
  • Pārdot uzņēmuma piedāvātos produktus un pakalpojumus
  • Nodrošināt augsta līmeņa klientu apkalpošanas servisu
  • Veikt klienta projekta pārraudzību tā realizācijas laikā

Galvenās prasības kandidātiem:

  • Augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība inženierzinātnēs
  • Pieredze B2B pārdošanā un sadarbības veidošanā ar klientiem Skandināvijas valstīs
  • Labas angļu valodu zināšanas mutvārdos un rakstos
  • Vēlamas kādas no Skandināvu valodas zināšanām
  • Labas komunikācijas, prezentēšanas un argumentācijas prasmes
  • Augsta atbildības sajūta, spēja pieņemt lēmumus un plānot darba laiku
  • Labas prasmes darbā ar datoru
  • B kategorijas autovadītāja apliecība
  • Iespēja regulāri doties komandējumos

Mēs piedāvājam:

  • Darbu vienā no lielākajiem būvmateriālu ražošanas uzņēmumiem Baltijas valstīs
  • Starptautisku pieredzi
  • Apmācību un karjeras izaugsmes iespējas
  • Konkurētspējīgu un stabilu atalgojumu