Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums SIA "GMG Restaurants"
Vakance Pārtikas un dzērienu tehnologs
Kontaktinformācija 67271530
Kur sūtīt CV darbs@gmg.lv
Aktuāli līdz 2018-01-09

SIA "GMG Restaurants" ir uzņēmums, kurš darbojas ēdināšanas jomā jau vairāk kā 17 gadus un ir viens no SIA "GMG" koncerna grupas uzņēmumiem. SIA "GMG Restaurants" var lepoties, ka ir 100% latviešu kapitāla uzņēmums un uzņēmumā strādā vairāk kā 100 darbinieki. Restorāni Tex-Mex Republic atrodas trīs Latvijas pilsētās - Rīgā, Ventspilī un Liepājā.

Darba pienākumi

  • Uzturēt un uzlabot pārtikas un dzērienu tehnoloģiskos procesus visā tīklā;
  • Nodarboties ar recepšu un tehnoloģiju pilnveidi, lai panāktu izcilu rezultātu;
  • Veikt personāla apmācību, lai nodrošinātu augstu kvalitātes standartu ievērošanu;
  • Veidot un uzturēt attiecīgo dokumentāciju (HACPP u.c.dokumentus);
  • Organizēt sadarbību ar izejvielu ražotājiem un piegādātājiem kopā ar iepirkumu speciālistu.

Prasības kandidātiem

  • Iegūta izglītība pārtikas produktu tehnoloģijā (augstākā vai vidējā profesionālā);
  • Profesionālā darba pieredze ēdināšanas vai pārtikas apstrādes jomā vismaz 2 gadi;
  • Pieredze kalkulāciju un tehnoloģisko karšu izveidē;
  • Zināšanas par HACCP sistēmu un tās uzturēšanu;
  • Izcilas komunikācijas, sadarbības un cilvēku vadīšanas prasmes;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

Iemaņas, kas tiks uzskatītas par priekšrocību

  • Pieredze darbā ar kādu no noliktavas programmām

Mēs piedāvājam

  • Interesantu un aizraujošu darbu dinamiskā uzņēmumā;
  • Iespēju piedalīties jaunu un interesantu projektu realizācijā;
  • Mūsdienīgu darba vidi un apstākļus;
  • Visus nepieciešamos darba instrumentus noteikto mērķu sasniegšanai;
  • Atsaucīgus un profesionālus kolēģus;
  • Iespēju profesionāli mācīties un pilnveidoties.

Darba vieta – Rīga, Brīvības iela 186.