Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums SIA "JVB"
Vakance Muižas pārvaldnieks/-ce
Kontaktinformācija 25427986
Kur sūtīt CV muiza@cv.lv
Aktuāli līdz 2018-02-02

Kopš 2008.gada Blankenfeldes muižā tiek veikti lieli restaurācijas un rekonstrukcijas darbi, notiek aktīva saimnieciskā darbība: iestādītas ābeles, ogulāji, atjaunoti muižas laikā audzēto plūškoku stādījumi. Viss izaudzētais tiek pārstrādāts sulās, sīrupos un vīnā modernā ražotnē, kas ierīkota bijušā staļļa ēkā. Muiža ir valsts nozīmes arhitektūras piemineklis, tāpēc liela vērība tiek piešķirta muižas un atpūtas biznesa attīstībai. Muižā ir viesnīca, restorāns, darbojas unikāls zvanu muzejs. Līdz ar ražošanas un muižas darbības paplašināšanu tiek meklēts:

MUIŽAS PĀRVALDNIEKS/-CE

Prasības kandidātiem:

  • obligāta pieredze uzņēmējdarbībā;
  • vēlama darba pieredze tūrisma jomā;
  • iniciatīva un spēja uzņemties atbildību;
  • spēja patstāvīgi organizēt savu darbu;
  • analītiska un stratēģiska domāšana;
  • lieliskas komunikācijas un pārliecināšanas spējas;
  • prasme veiksmīgi vadīt un motivēt kolektīvu;
  • labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība;
  • prasme lietot biroja tehniku un modernus komunikācijas līdzekļus;
  • augstākā izglītība uzņēmējdarbības vadībā, ekonomikā vai tūrismā.

Darba pienākumi:

  • īstenot īstermiņa un ilgtermiņa uzņēmuma attīstības mērķus un nosacīt resursus to sasniegšanai;
  • noteikt darba pienākumus visām struktūrvienībām vai darbiniekiem un uzraudzīt to izpildi;
  • nodrošināt uzņēmuma ienākumu plāna izpildi un sabalansēt tos ar izdevumiem;
  • vadīt un vērtēt padoto darbu;
  • sadarboties ar pašvaldības iestādēm, tūrisma, tirdzniecības un citiem uzņēmumiem un organizācijām;
  • organizēt pārrobežu sadarbību un veicināt starptautiskos sakarus;
  • sagatavot un iesniegt uzņēmuma valdei atskaites.

Mēs piedāvājam:

  • profesionālās attīstības iespējas;
  • iespēju realizēt biznesa idejas;
  • motivējošu atalgojumu un dienesta dzīvokli.

Gaidīsim Jūsu CV un pieteikuma vēstules!