Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums Valsts reģionālās attīstības aģentūra
Vakance Sistēmu analītiķis/e
Kontaktinformācija 67350636, 28347888
Kur sūtīt CV darbs@vraa.gov.lv
Aktuāli līdz 2018-01-23

Valsts reģionālās attīstības aģentūra izsludina konkursu uz:

Informācijas sistēmu attīstības departamenta
Integrācijas nodaļas

SISTĒMU ANALĪTIĶA/-ES amata vietu

(viena amata vieta (19.3 amatu saimes IIA līmeņa 11.mēnešalgu grupas amats) uz noteiktu laiku – uz projekta īstenošanas laiku līdz 2020.gada novembrim)

Galvenie pienākumi:

  • plāno un koordinē Valsts informācijas sistēmu savietotāja, koplietošanas komponenšu (turpmāk - Sistēmu) darbību un attīstību;
  • vada un piedalās Sistēmu funkcionālo procesu prasību izstrādē, sniedz tehnisko atbalstu jaunu biznesa procesu izstrādē;
  • veic lietotāju vajadzību izpēti, apkopo un izvērtē prasības, plāno to īstenošanu;
  • sniedz priekšlikumus par Sistēmu izmantošanas un attīstības iespējām;
  • organizē un piedalās Sistēmu akcepttestēšanā;
  • izskata, sniedz atzinumus un pieņem ārpakalpojumu sniedzēju iesniegtos nodevumus (dokumentus un lietojumus), novērtē to atbilstību tehniskajām un funkcionālajām prasībām;
  • sniegt metodisko palīdzību valsts pārvaldes iestādēm un pašvaldībām (lietotāju atbalsts, apmācības, izmaiņu un kļūdu labojumu realizācijā).

Prasības:

  • augstākā izglītība telekomunikāciju vai informācijas tehnoloģiju jomā vai augstākā izglītība, kas papildināta ar amatam nepieciešamajām speciālām zināšanām (var būt pēdējā kursa students informācijas tehnoloģiju vai līdzvērtīgā jomā);
  • latviešu un angļu valodas zināšanas sarunvalodas un tehniskās dokumentācijas sapratnes līmenī;
  • ļoti labas datora lietošanas prasmes (MS Office standartprogrammas);
  • labas SQL zināšanas;
  • spēja orientēties lielā informācijas apjomā;
  • labas analītiskās un komunikācijas prasmes;
  • par priekšrocību tiks uzskatīta:
    • izpratne par Latvijas valsts pārvaldi, funkcijām un institucionālo sistēmu;
    • pieredze informācijas sistēmu prasību analīzē, ieviešanā un testēšanā.

Piedāvājam:

  • Atbildīgu un interesantu darbu valsts pārvaldē;
  • Lieliskus darba kolēģus un iespēju pilnveidot savas profesionālās zināšanas;
  • mēnešalgu (1052.00 euro 1.kategorija, 1209.00 euro 2.kategorija, 1382.00 euro 3.kategorija);
  • sociālās garantijas (tai skaitā veselības apdrošināšanu pēc viena gada darba stāža sasniegšanas).

Pamatojoties uz Fizisko personas datu aizsardzības likuma 8. panta pirmo daļu, Valsts reģionālās attīstības aģentūra informē, ka:

1) pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī konkursa personāla atlases norisi;
2) iepriekš minētās personas datu apstrādes pārzinis ir Valsts reģionālās attīstības aģentūra, kontaktinformācija: Alberta iela 10, Rīga, LV-1010.

Pieteikuma vēstuli, Curriculum Vitae (CV) un izglītību apliecinoša dokumenta kopiju, dokumenta par izglītības akadēmisko atzīšanu Latvijā, ja izglītība iegūta ārzemēs, un citus pretendenta kvalifikāciju apliecinošus dokumentus lūdzam iesniegt līdz 2018.gada 23.janvārim Valsts reģionālās attīstības aģentūras Administratīvajam departamentam Alberta ielā 10, Rīgā, LV – 1010 uz e-pastu: darbs@vraa.gov.lv. Tālrunis uzziņām 67350636, 28347888.