Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums VAS ''Latvijas dzelzceļš''
Vakance IT pakalpojumu speciālists/-e
Kontaktinformācija Kontakttālrunis: 67234174
Kur sūtīt CV vakance@ldz.lv
Aktuāli līdz 2018-02-25
Apraksts

VAS ''Latvijas dzelzceļš''

Informācijas tehnoloģiju centrs aicina darbā:

IT pakalpojumu speciālistu, jeb palīgu darbā ar informācijas tehnoloģijām

Galvenie darba pienākumi:

  • reģistrēt informāciju pieteikumu apstrādes sistēmā, sekot IT pieteikumu virzībai un sniegt pirmā līmeņa datorlietotāju atbalstu;
  • nodrošināt centralizētu un vienotu sniegto pakalpojumu uzraudzību diennakts režīmā;
  • konsultēt datoru lietotājus vai pārrīkot zvanu/pieteikumu kompetentam darbiniekam;
  • apziņot lietotājus par plānotajiem IT&T pakalpojumu pārtraukumiem.

Prasības kandidātam:

  • vidējā profesionālā izglītība IT jomā;
  • OS Win XP, OS Win 7, MS Office – vidējais līmenis, E-pasts, Internet, Antivīruss - pamazināšanas;
  • latviešu valodu -labi, angļu – pamata līmenī, krievu valodu-vidēji;
  • vēlama pieredze klientu apkalpošanas jomā;
  • strādāt maiņās.

Mēs piedāvājam:

  • stabilu atalgojumu un darbinieka priekšrocības;
  • labus darba apstākļus un lieliskus kolēģus;
  • karjeras izaugsmes iespējas un profesionālo attīstību.

Sazināsimies ar pirmo atlases kārtu izturējušajiem kandidātiem!

CV un pieteikumu ar norādi “IT pakalpojumu speciālists/-e” lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakance@ldz.lv

Kontakttālrunis: 67234174

Piesakoties pretendents piekrīt savu personas datu apstrādei un izmantošanai šajā un citos VAS «Latvijas dzelzceļš» personāla atlases procesos 1 gadu no dokumentu iesniegšanas brīža. Gadījumā, ja pretendents nevēlas sniegt savu piekrišanu  VAS «Latvijas dzelzceļš» turpmākai savu personas datu apstrādei šādam mērķim, lūdzu norādīt to pieteikumā.