Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums SIA "P.M.G."
Vakance Būvuzrauga palīgs/-dze
Kontaktinformācija 28338599 Liene
Kur sūtīt CV liene@pmg.lv
Aktuāli līdz 2018-05-31

SIA “P.M.G.” kopš 2004.gada darbojas apjomīgu sabiedrisko un industriālo ēku projektu būvniecības vadībā, būvuzraudzībā un projektēšanā Latvijā un ārzemēs. Palielinoties darba apjomam, aicinām pievienoties mūsu profesionāļu komandai:

BŪVUZRAUGA PALĪGU/-DZI

Darba pienākumi:

  • Atbildīgā būvuzrauga asistēšana būvuzraudzības uzdevumu veikšanā, saskaņā ar Latvijas Republikā spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem, tajā skaitā Latvijas būvnormatīviem un noslēgto līgumu noteikumiem
  • Tehniskās dokumentācijas izvērtēšana
  • Atskaišu sagatavošana

Prasības kandidātiem:

  • Augstākā izglītība vai pēdējo kursu students ar būvniecību saistītā specialitātē
  • Vēlama pieredze publisku vai industriālu ēku būvniecībā
  • Labas iemaņas darbā ar datoru (MS Excel, AutoCad)
  • Labas latviešu valodas, vēlamas krievu un angļu valodas zināšanas
  • Precizitāte, enerģiskums, atbildības izjūta par uzdotā darba izpildi
  • Aizrautība, vēlme mācīties un profesionāli pilnveidoties

Mēs piedāvājam:

  • Vērtīgu darba pieredzi nozīmīgu un interesantu projektu realizācijā
  • Profesionālās attīstības un karjeras izaugsmes iespējas
  • Pieredzei un kvalifikācijai atbilstošu atalgojumu, sociālās garantijas
  • Profesionālu komandu un kopīgus atpūtas pasākumus