Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums VAS ''Latvijas dzelzceļš''
Vakance Informācijas sistēmu (IS) administrators/-e
Kontaktinformācija +37167234174
Kur sūtīt CV vakance@ldz.lv
Aktuāli līdz 2018-07-26

VAS ‘’Latvijas dzelzceļš’’ Informācijas tehnoloģiju centrs aicina darbā: Informācijas sistēmu (IS) administratoru/-i

Galvenie amata pienākumi:

  • nodrošināt IS (Informācijas sistēmas) un IS platformu nepārtrauktu darbību, diagnosticēt un novērst to problēmas;
  • plānot, instalēt, konfigurēt un uzturēt IS un IS platformu programmatūru;
  • pārvaldīt IS un IS platformu veiktspēju un nodrošināt to aizsardzību;
  • sagatavot procedūras, instrukcijas un tehnisko dokumentāciju.

Prasības kandidātam:

  • vismaz bakalaura, vēlams maģistra grāds datorzinātnēs;
  • ne mazāk kā 2 gadu praktiskā pieredze IS un IS platformu administrēšanā;
  • pieredze Web serveru ( MS IIS, Apache, NGINX) un datu bāzu pārvaldības sistēmu administrēšanā;
  • valodu zināšanas – latviešu - labi, krievu un angļu - labas tehniskās un saziņas valodas prasmes;
  • prasme veidot tehnisko dokumentāciju latviešu valodā;
  • strādāt patstāvīgi un organizēt savu darbu,  augsta precizitāte, loģiskā un analītiskā domāšana, vēlme mācīties, sadarboties un strādāt komandā.

Mēs piedāvājam:

  • stabilu atalgojumu;
  • sociālās garantijas
  • veselības apdrošināšanu;
  • kvalifikācijas paaugstināšanu un izaugsmes iespējas.

CV  ar norādi “IS administrators/-e”

lūdzam sūtīt uz e – pastu: vakance@ldz.lv līdz 26.07.2018.

Sazināsimies ar pirmo atlases kārtu izturējušajiem kandidātiem!

Piesakoties konkursam, pretendents piekrīt savu personas datu izmantošanai citos VAS „Latvijas dzelzceļš” personāla atlases konkursos. Gadījumā, ja pretendents nevēlas sniegt savu piekrišanu VAS “Latvijas dzelzceļš” turpmākai savu personas datu apstrādei šādam mērķim, lūdzam norādīt to pieteikumā.