Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums VAS ''Latvijas dzelzceļš''
Vakance IT Lietotāju atbalsta speciālists/-e
Kontaktinformācija +37167234174
Kur sūtīt CV vakance@ldz.lv
Aktuāli līdz 2018-08-24

VAS ‘’Latvijas dzelzceļš’’ Informācijas tehnoloģiju (IT) centrs, Lietotāju atbalsta daļa aicina darbā: Lietotāju atbalsta speciālistu/-i

Galvenie amata pienākumi:

  • uzstādīt, konfigurēt, pārvietot un noņemt darba vietās biroja tehniku  (stacionārie un portatīvie datori, monitori, printeri, multifunkcionālās iekārtas, skeneri, ploteri, nepārtrauktās barošanas bloki, viedtālruņi);
  • veikt biroja tehnikas komponenšu apkopi;
  • diagnosticēt un novērst kļūmes biroja tehnikas darbībā;
  • veikt vienkāršus biroja tehnikas remontdarbus;
  • konsultēt datorlietotājus;
  • kontrolēt ārējo pakalpojumu sniedzēju darbu izpildi biroja tehnikas uzturēšanā.

Prasības:

  • vismaz vidējā profesionālā izglītība IT vai līdzīgā jomā, vēlama augstākā profesionālā izglītība IT jomā;
  • vēlama darba pieredze  IT jomā;
  • datorprasmes : OS Win XP, OS Win 7, MS Office - eksperta līmenis, antivīrusa Kaspersky programmatūras pamata zināšanas;
  • valodu zināšanas - latviešu ļoti labi, krievu – vidējā, angļu – pamata līmenī;
  • spēja mācīties, ātri uztvert informāciju un apgūt jaunas prasmes;
  • obligāta  B kategorijas auto vadītāja apliecība.

Mēs piedāvājam:

  • stabilu atalgojumu, sociālās garantijas, veselības apdrošināšanu;
  • labus darba apstākļus un lieliskus kolēģus;
  • karjeras izaugsmes iespējas un profesionālo attīstību.

Sazināsimies ar pirmo atlases kārtu izturējušajiem kandidātiem!

Piesakoties konkursam pretendents piekrīt savu personas datu izmantošanai citos VAS ''Latvijas dzelzceļš'' personāla atlases konkursos. Gadījumā, ja pretendents nevēlas sniegt savu piekrišanu VAS ''Latvijas dzelzceļš'' turpmākai savu personas datu apstrādei šādam mērķim, lūdzam norādīt to pieteikumā.