Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums VAS ''Latvijas dzelzceļš''
Vakance Programmētājs/-a
Kontaktinformācija +37167234174
Kur sūtīt CV vakance@ldz.lv
Aktuāli līdz 2018-09-07

VAS ‘’Latvijas dzelzceļš’’ Informācijas tehnoloģiju (IT) centrs, Izstrādes daļa aicina darbā: Programmētāju

Galvenie darba pienākumi:

  • rast piemērotākos IT risinājumus klientu vajadzībām;
  • uzturēt aktuālu un uzlabot esošo programmatūru, normatīvo datu bāzi;
  • izstrādāt IT risinājumu sistēmas dokumentāciju un uzturēt aktuālus programmu kodus GIT repozitorijā;
  • līdzdarboties IT projektos.

Prasības kandidātam:

  • augstākā vai specializētā izglītība IT jomā;
  • darba pieredze WEB izstrādes jomā, izpratne par CMS rīku pielietošanu;
  • programmēšana – vēlama praktiskā pieredze JavaScript, izpratne par SQL pielietošanu;
  • GIT repozitorija pielietošanas pieredze;
  • valodu zināšanas – latviešu (labi), krievu un angļu (vidējā līmenī)

Mēs piedāvājam:

  • konkurētspējīgu atalgojumu;
  • sociālās garantijas, veselības apdrošināšanu;
  • kvalifikācijas paaugstināšanu un izaugsmes iespējas.

Sazināsimies ar pirmo atlases kārtu izturējušajiem kandidātiem!

Piesakoties konkursam pretendents/-e piekrīt savu personas datu izmantošanai citos VAS ''Latvijas dzelzceļš'' personāla atlases konkursos. Gadījumā, ja pretendents/-e nevēlas sniegt savu piekrišanu VAS ''Latvijas dzelzceļš'' turpmākai savu personas datu apstrādei šādam mērķim, lūdzam norādīt to pieteikumā.