Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums Augu aizsardzības zinātniskais instiūts
Vakance projektu vdītājs
Kontaktinformācija 25726602
Kur sūtīt CV janis.jasko@llu.lv
Aktuāli līdz 2018-10-16

Latvijas Lauksaimniecības universitātes (Reģ.Nr.90000041898) Augu aizsardzības zinātniskais institūts aicina darbā  uz nenoteiktu laiku PROJEKTU VADĪTĀJU

Pienākumi:

  • Veikt projektu pieteikumu sagatavošanu atbilstoši konkursu prasībām;
  • Nodrošināt projektu īstenošanas procesus un to koordinēšanu projektu ieviešanas laikā, kā arī grozījumu ierosināšanu un sagatavošanu projektos;
  • Uzraudzīt projektu īstenošanas atbilstību normatīvo aktu un līguma prasībām;
  • Veikt projekta lietvedības kārtošanu un projekta dokumentu aprites uzraudzību;
  • Nodrošināt komunikāciju ar CFLA, LAD, EK un citām institūcijām kā arī ar LLU struktūrvienībām;
  • Uzraudzīt projekta aktivitāšu atbilstību laika grafikam un sekot līdzi rezultātu sasniegšanai;
  • Projektu izdevumu finanšu plūsmas uzraudzīšana un maksājumu pieprasījumu sagatavošana;
  • Plānot un sagatavots projektu iepirkumu tehniskās specifikācijas sadarbībā ar projektu zinātniskajiem vadītājiem;
  • Sagatavot stundu uzskaites tabulas un projektu regulārās atskaites;
  • Rūpēties par savas kvalifikācijas uzturēšanu un pilnveidošanu.

Prasības kandidātiem:

  • Izpratne par projektu vadību un projektu ciklu, kā arī spēja labi orientēties normatīvajos dokumentos;
  • Pieredze ES līdzfinansētu projektu ieviešanā, administrēšanā vai kontrolē vismaz 2 gadi (pieredze ar pētniecību saistītu projektu ieviešanā vai uzraudzībā tiks uzskatīta par priekšrocību);
  • Zināšanas iepirkumu procedūru jautājumos un likumdošanā, spēja tās pielietot projekta iepirkumu plānošanā;
  • Izpratne par grāmatvedības un finanšu vadības pamatprincipiem;
  • Spēja analītiski izvērtēt procesus un to rezultātus;
  • Spēja strādāt kolektīvā un argumentēt savu viedokli;
  • Spēja pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību;
  • Maģistra grāds vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība;
  • Praktiska pieredze lauksaimniecībā vai pētniecībā tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • Teicamas latviešu un labas angļu valodas zināšanas.

Mēs piedāvājam:

  • Interesantu, dinamisku darbu radošā kolektīvā;
  • Mūsdienīgu darba vidi jaunās telpās;
  • Bruto atalgojumu 1400 EUR;
  • Profesionālās pilnveides un kvalifikācijas celšanas iespējas.

Darba laiks: pilna slodze

Darba vieta: Jelgava, P. Lejiņa iela 2 (Lielā iela 2 līdz 2018. gada beigām) un Rīga, Struktoru iela 14a (3 dienas nedēļā, līdz 2018. gada beigām)

Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu CV (Curriculum Vitae), izglītību apliecinoša dokumenta kopiju un citus kvalifikāciju apliecinošus dokumentus lūdzam sūtīt līdz 2018. gada 16. oktobrim uz e-pastu janis.jasko@llu.lv

Papildus informācija: T.: 25726602; janis.jasko@llu.lv - Jānis Jaško Vadītāja vietnieks zinātniskajā darbā, Latvijas Augu aizsardzības pētniecības centrs.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādes pārzinis ir Latvijas Lauksaimniecības universitāte, adrese: Lielā iela 2, Jelgava.