Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums VAS ''Latvijas dzelzceļš''
Vakance IT pakalpojumu speciālists/-e (palīgs/-dze darbā ar informācijas tehnoloģijām)
Kontaktinformācija +37167234174
Kur sūtīt CV vakance@ldz.lv
Aktuāli līdz 2018-11-10

VAS ‘’Latvijas dzelzceļš’’ Informācijas tehnoloģiju (IT) centrs aicina darbā: IT pakalpojumu speciālistu/-i, jeb palīgu/-dzi darbā ar informācijas tehnoloģijām

Galvenie amata pienākumi:

  • sniegt pirmā līmeņa datorlietotāju atbalstu, reģistrēt un sekot IT pieteikumu risināšanas gaitai sistēmā;
  • nodrošināt centralizētu un vienotu sniegto pakalpojumu uzraudzību diennakts režīmā;
  • konsultēt datoru lietotājus vai pārrīkot zvanu/pieteikumu kompetentam darbiniekam;
  • apziņot lietotājus par plānotiem IT&T pakalpojumu pārtraukumiem.

Prasības kandidātam:

  • vismaz vidējā profesionālā izglītība IT jomā vai veiksmīga profesionālā IT pieredze;
  • OS Win XP, OS Win 7, MS Office, Antivīruss – pamata zināšanas;
  • valodu zināšanas – latviešu (labi), krievu (vidēji), angļu (pamata) līmenī;
  • vēlama pieredze klientu apkalpošanas jomā;
  • iespēja strādāt maiņās.

Mēs piedāvājam:

  • stabilu atalgojumu, sociālās garantijas, apdrošināšanu;
  • izaugsmes iespējas, augstvērtīgu darba pieredzi;
  • labus darba apstākļus un lieliskus kolēģus

Iepriekš pateicamies visiem, kuri izrādīs interesi, tomēr sazināsimies tikai ar pirmo atlases kārtu izturējušajiem kandidātiem!

Piesakoties pretendents piekrīt savu personas datu apstrādei un izmantošanai šajā un citos VAS ‘’Latvijas dzelzceļš’’ personāla atlases procesos 1 gadu no dokumentu iesniegšanas brīža. Gadījumā, ja pretendents/-e nevēlas sniegt savu piekrišanu VAS ‘’Latvijas dzelzceļš’’ turpmākai savu personas datu apstrādei šādam mērķim, lūdzu norādīt to pieteikumā.