Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums LPKS LATRAPS
Vakance LAUKSAIMNIECĪBAS TEHNIKAS MEHĀNIĶIS (Eleja, Jaunpagasts vai Jēkabpils)
Kontaktinformācija +371 29429455
Kur sūtīt CV personaldala@latraps.lv
Aktuāli līdz 2018-12-10

LPKS LATRAPS ir lielākā graudu un rapšu audzētāju kooperatīvā sabiedrība Latvijā un Baltijā, kas pieder Latvijas zemniekiem. Kooperatīva pamatdarbība ir lauksaimnieciskai ražošanai nepieciešamo izejvielu un preču sagāde un Biedru izaudzētās produkcijas realizācija Latvijā un pasaules tirgos.

Turpinot savu attīstību, LPKS LATRAPS aicina savā komandā:

LAUKSAIMNIECĪBAS TEHNIKAS MEHĀNIĶI
(Elejā, Jaunpagastā vai Jēkabpilī)

Galvenie darba pienākumi:

  • Servisa pakalpojumu nodrošināšana, t.sk. garantijas un pēcgarantijas;

  • Konsultēt Klientus piemērotākajam servisa pakalpojuma veidam un apjomam;

  • Nodrošināt Tehnikas palaišanu darbā pie Klientiem.

Prasības pretendentiem:

  • Lauksaimniecības tehnikas servisa pakalpojuma nodrošināšanas pieredze;

  • Zināšanas darbā ar mehāniskajām, elektriskajām un hidrauliskajām sistēmām;

  • Vismaz vidējā speciālā - tehniskā izglītība;

  • Interese par lauksaimniecību un spēja apgūt jaunas tehnoloģijas un produktus;

  • Labas komunikācijas prasmes;

  • Augsta atbildības sajūta;

  • Spēja patstāvīgi organizēt savu darbu;

  • Prasme strādāt ar datoru;

  • B kategorijas autovadītāja, traktortehnikas un kombaina vadīšanas apliecība.

Mēs piedāvājam:

  • Interesantu darbu stabilā un nozares vadošajā uzņēmumā Latvijā;

  • Materiāli, tehniski nodrošinātu un dinamisku darba vidi;

  • Profesionālās apmācības iespējas, tai skaitā ārzemēs;

  • Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;

  • Veselības apdrošināšanu.

Darba laiks:

Pilna slodze

Darba vieta:

Eleja, Jaunpagasts vai Jēkabpils

Pretendentu pieteikšanās termiņš: 10.12.2018.

Jūsu CV un pieteikuma vēstuli ar atsauci - Lauksaimniecības servisa mehāniķis, lūdzam sūtīt uz e-pastu: personaldala@latraps.lv

Sazināsimies ar kandidātiem, kuri būs tikuši otrajā atlases kārtā.

Plašāk par vakanci

Detalizētāk par visām pieejamajām vakancēm LATRAPS - www.latraps.lv

Jūsu LATRAPS