Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums JELD-WEN
Vakance biznesa kontrolieris
Kontaktinformācija szelca@jeldwen.com
Kur sūtīt CV szelca@jeldwen.com
Aktuāli līdz 2018-12-01

JELD-WEN Eiropa ir vadošais durvju ražotājs Eiropas durvju tirgū. Mūsu plašais produktu klāsts ietver standarta durvis, ekskluzīvas augstas kvalitātes durvis, durvis pēc individuāliem pasūtījumiem, kā arī durvis projektiem. Viens no Eiropas uzņēmumiem ir JELD-WEN Latvija durvju ražotne, kas atrodas Aizkrauklē. Strādājot Latvijā kopš 1994.gada, JELD-WEN Latvija ir iemantojis augstu reputāciju kvalitatīvu durvju ražošanas nozarē. Izmantojot tikai vislabākos materiālus, precīzi apstrādājot katru komponenti un sasniedzot augstākās kvalitātes standartus, mēs radām ilgi funkcionējošas, uzticamas durvis.

Aicinām pievienoties mūsu komandai Aizkrauklē

BIZNESA KONTROLIERI

Galvenie darba pienākumi:

  • Saimnieciskās darbības rezultātu apkopošana un analīze
  • Nepieciešamo atskaišu sagatavošana uzņēmuma vadībai
  • Piedalīšanās budžeta plānošanā, sastādīšanā un kontrolē
  • Piedalīšanās investīciju projektu pamatojuma izstrādē un to izpildes kontrolē

Prasības kandidātiem:

  • Bakalaura grāds finansēs, ekonomikā vai biznesa vadībā (var būt pēdējā kursa students)
  • Pieredze biznesa kontroliera vai biznesa analītiķa amatā tiks uzskatīta par priekšrocību
  • Vēlme mācīties un apgūt jaunas prasmes
  • Latviešu un angļu valodas zināšanas
  • Teicama datorprasme (MS Office)
  • Orientācija uz rezultātu, precizitāte, apzinīgums
  • Labas komunikācijas un sadarbības prasmes

Piedāvājam:

  • Interesantu un dinamisku darbu starptautiskā augošā uzņēmumā
  • Konkurētspējīgu atalgojumu, veselības apdrošināšanu
  • Mācību un izaugsmes iespējas

Lūdzu, sūtiet savu CV uz e-pastu: szelca@jeldwen.com

Sazināsimies ar kandidātiem, kurus aicināsim uz darba pārrunām. Paldies Jums.